Firma IT.integro podwójnie wyróżniona podczas Microsoft Worldwide Partner Conference 2016

Dodane: 15.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Spółka IT.integro została uhonorowana tytułem Microsoft Dynamics Reseller of the Year for Central and Eastern Europe, a także po raz kolejny zaproszona do elitarnego klubu President’s Club for Microsoft Dynamics 2016.

Na zdjęciu: uczestnicy Microsoft Worldwide Partner Conference 2016

Informacje zostały oficjalne podane do wiadomości podczas Microsoft Worldwide Partner Conference 2016, która odbywała się w dniach od 10 do 14 lipca 2016 w Toronto, w Kanadzie. Obie nagrody odebrał osobiście Piotr Śledź, prezes zarządu IT.integro.

Sukces w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej

– To chwila wielkiej satysfakcji potwierdzająca, że jesteśmy bardzo blisko celu, by zostać największym partnerem NAV w naszym rejonie CEE. Już dzisiaj realizujemy projekty, których znaczącą częścią jest obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza praca oraz działania zostały dostrzeżone i docenione. Obie nagrody są efektem ciężkiej pracy całego zespołu IT.integro. Stają się one dla nas inspiracją oraz mobilizacją do dalszych starań. Od lat jesteśmy liderem w Polsce. Współpracujemy z Microsoft w zakresie efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów informatycznych. Wdrażamy najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft – Microsoft Dynamics NAV, z którego korzysta już ponad 120.000 firm na całym świecie – podsumowuje Piotr Śledź, prezes zarządu, IT.integro – Dbamy o rozwój produktu, zapewniając Polską Funkcjonalność systemu, dopasowaną do wymogów prawnych lokalnego rynku. Dodatkowo, efektywnie rozwijamy sieć partnerską Master League – dodaje.

President’s Club for Microsoft Dynamics

President’s Club for Microsoft Dynamics to elitarna grupa, do której należy wyłącznie 5 procent najlepszych partnerów Microsoft Dynamics z całego świata. Odznaczają się osiągnięciami oraz najwyższym poziomem satysfakcji i zaufania swoich klientów. Członkowie President’s Club for Microsoft Dynamics aktywnie promują produkty Dynamics na lokalnych rynkach.

Microsoft Dynamics Reseller of the Year for Central and Eastern Europe

Podczas konferencji, ogłoszono, że firma IT.integro została jednym z finalistów nagrody Microsoft Dynamics Regional Partner of the Year 2016. Nagroda ta jest wyróżnieniem przyznawanym firmom, które efektywnie działają na regionalnych rynkach.

O Microsoft Worldwide Partner Conference 2016

Konferencja jest największym wydarzeniem, dedykowanym partnerom Microsoft. W tym roku, w wydarzeniu wzięło udział ponad 13 000 partnerów ze 144 krajów. Podczas licznych prelekcji, partnerzy poznali plany i strategię Microsoft na najbliższe lata. Dowiedzieli się również, w jaki sposób rozwinąć sprzedaż i podnieść poziom satysfakcji klientów. Spotkanie stało się platformą rozmów, wymiany poglądów oraz doświadczeń między partnerami.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem