Firma Sense wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich dla 7R

Dodane: 29.04.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Firma Sense wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich dla 7R, polskiego dewelopera powierzchni magazynowych. Platforma Inteligentny Dach minimalizuje wpływ zmian klimatycznych na budynek i wydłuża jego trwałość. Pierwszy obiekt 7R wyposażony w ten systempowstaje w ramach 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie docelowo zostanie oddanych do użytku 61 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich zapotrzebowaniu na rozwiązania ułatwiające codzienne zarządzanie obiektami, a także podnoszące poziom bezpieczeństwa, firma Sense Monitoring zaproponowała deweloperowi 7R platformę Inteligentny Dach. To narzędzie webowe, które kompleksowo łączy w sobie kluczowe funkcjonalności do zarządzania wielkopowierzchniowymi dachami. Zapobiega przeciążeniom i alarmuje z wyprzedzeniem o ryzykach przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

 – Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania pod względem łatwości utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. W obecnych czasach na znaczeniu przybiera każda forma zdalnego zarządzania nieruchomościami, dlatego jesteśmy przekonani, że platforma firmy Sense doskonale się sprawdzi. Dostęp do danych kluczowych dla bezpieczeństwa pracowników oraz zasobów materialnych w budynku zapewni naszym najemcom komfort w prowadzeniu codziennej działalności. My z kolei będziemy mogli komfortowo i bezpieczne zarządzać zdalnie całą siecią budynków – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

– Współpraca z 7R to kolejny krok w naszej strategii rozwoju upowszechnienia monitoringu konstrukcji wśród największych deweloperów – mówi Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring – Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie, które tworzymy, staje się nowym standardem dla budynków wielkopowierzchniowych – dodaje Dudek.

7R to aktywny od 10 lat polski deweloper nowoczesnych przestrzeni magazynowych. W portfelu firmy znajduje się obecnie ponad 600 000 mkw. powierzchni, a na różnych etapach procesu inwestycyjnego kolejne 700 000 mkw. w różnych lokalizacjach na terenie całej Polski.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem