Firmy i przedsiębiorstwa wykorzystają mSzafir do podpisu dokumentów kredytowych

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Firmy i przedsiębiorstwa wykorzystają mSzafir do podpisu dokumentów kredytowych

Udostępnij:

PKO Bank Polski wprowadza nowe udogodnienia dla klientów biznesowych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Od dziś klienci mogą podpisywać dokumenty kredytowe podpisem kwalifikowanym mSzafir długoterminowym lub krótkoterminowym w serwisie internetowym iPKO.

Klienci mogą podpisywać przez iPKO przy użyciu mSzafir dokumenty związane z ich bankowymi sprawami kredytowymi. W ten sposób podpiszą online: umowę kredytu w rachunku bieżącym, aneks do umowy kredytu (przy odnowieniu umowy czy podwyższeniu kwoty kredytu), umowę pożyczki MSP oraz dokumenty zabezpieczeń stosowane do weksla własnego in blanco kredytobiorcy, oraz gwarancji BGK de minimis.

Jak podpisać dokumenty w serwisie internetowym iPKO?

  • Po zalogowaniu do serwisu iPKO trzeba przejść do Moje sprawy->Umowy i potwierdzenia
  • Następnie wybrać „Szczegóły” i opcje „Zaakceptuj”
  • Dokument podpisuje się swoim narzędziem autoryzacji
  • Jeżeli wymaga podpisu kwalifikowanego to klient będzie przekierowany do serwisu iPKO do e-Podpisu mSzafir – bez żadnych dodatkowych opłat

Przedsiębiorcy, którzy mają rachunek firmowy w PKO Banku Polskim, mogą teraz pobrać w iPKO kod promocyjny, który daje 50% zniżkę na zakup e-podpisu mSzafir z limitem 1000 podpisów na rok. e-Podpis usprawnia obieg dokumentów w firmie i podpisywanie umów z partnerami biznesowymi. Dokumenty można podpisywać online na dowolnym urządzeniu. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść w zakładkę „Moja Firma” w iPKO i wybrać „mSzafir wygeneruj kod rabatowy”. Następnie kod należy użyć przy zakupie e-podpisu w sklepie online KIR.

Promocja na zakup e-podpisu mSzafir dla klientów firmowych PKO Banku Polskiego trwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli kodów.