Firmy technologiczne z Europy Środkowo-Wschodniej mają szansę na pozyskanie inwestycji od funduszy VC w III edycji konkursu CEE Scaleup Challenge!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Firmy technologiczne z Europy Środkowo-Wschodniej mają szansę na pozyskanie inwestycji od funduszy VC w III edycji konkursu CEE Scaleup Challenge!

Udostępnij:

Vestbee, największa platforma w Europie Środkowo-Wschodniej, łącząca regionalne startupy z globalnymi funduszami VC, akceleratorami i korporacjami, właśnie uruchomiła kolejną edycję CEE Scaleup Challenge dla szybko rosnących firm technologicznych z regionu CEE!

Zwycięzcy mają szansę na szybką ścieżkę do 1 miliona euro inwestycji od Next Road Ventures i zaprezentowanie swojego biznesu międzynarodowym funduszom VC i korporacjom, m.in. InnoEnergy, Earlybird, Credo Ventures, Market One Capital, Speed Investments, Iron Wolf Capital, bValue, Tera Ventures, Flashpoint, 212, Sabic, Alfabeat, Engie, PGE Ventures i EIT Digital.

Wiele darmowych narzędzi i specjalne zniżki dla aplikujących!

Aplikujący otrzymają darmowe narzędzia biznesowe oraz atrakcyjne rabaty na usługi i produkty oferowane przez Partnerów wydarzenia, m.in. 25 000$ darmowych kredytów od Amazon Web Services, rabat do 90% na usługi platformy HubSpot oraz €30.000 kredytów od Stripe. Kandydaci będą także mogli skorzystać z narzędzi Brand24, Revolut Business, TrustMate oraz konsultacji od Avisto i HR Hints. Wybrani uczestnicy otrzymają również bilety na wiodące wydarzenia branżowe jak InfoShare czy Webit oraz wsparcie medialne od Mam Startup.

Dodatkowo, Partner Strategiczny CEE Scaleup Challenge, InnoEnergy, oferuje tzw. Fast Track do programu InnoEnergy Investment – dedykowanego firmom z obszaru energii, cleantech i mobility oraz szeroko pojętym technologiom smart. Wybrany scaleup otrzyma dostęp do szerokiej sieci ekspertów i wsparcie m.in. w obszarze rozwoju technologii, komercjalizacji, globalnej ekspansji, rozwoju biznesu oraz pozyskaniu finansowania.

Kto powinien się zgłosić?

Do udziału w CEE Scaleup Challenge zapraszamy firmy które poszukują finansowania na etapie tzw. late seed, pre-serii A, serii A i późniejszych. Firmy muszą zaliczać się do jednej z  8 szerokich kategorii Business & ICT, SaaS, AI, Analytics, Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Proptech, Planet & Sustainability, Healthcare  & Wellbeing.

Kandydaci mogą aplikować do CEE Scaleup Challenge za pośrednictwem platformy Vestbee  do 23 listopada 2020 r.

Więcej informacji na temat konkursu: https://www.vestbee.com/cee-scaleup-challenge/

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Vestbee w mediach społecznościowych!

https://www.facebook.com/vestbeeplatform

https://twitter.com/vestbee_com

https://www.linkedin.com/company/vestbee