Fitnoteq najlepszą aplikacją w kategorii „sport i zdrowie” prestiżowego konkursu MobileTrends 2015. Innowacja Made in Poland doceniona

Dodane: 29.02.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Fitnoteq to innowacyjna aplikacja stworzona w Polsce, udostępniająca bibliotekę najlepszych treningów w fitness z najlepszymi polskimi trenerami. Ponad 220 treningów w 45 kursach I 14 kategoriach. 130h ćwiczeń w jakości HD.

Fitnoteq powstała jako startup mający przybliżyć wszystkim możliwość wygodnego I efektywnego treningu fitness w domu. Jako uzupełnienie ćwiczeń w klubie fitness lub pełnowartościowy trening z dala od siłowni.

Aplikacja Fitnoteq wyróżnia wygodny I prosty sposób dostępu do najlepszych ćwiczeń i szybkie rozpoczęcie treningu. Nie znajdziemy tam niepotrzebnych konfiguratorów. Z Fitnoteq ćwiczysz jak z personalnym trenerem – pełen trening od początku do końca. Fitnoteq to obszerna baza profesjonalnych video treningów z najlepszymi polskimi treningami, co miesiąc rośnie liczba osób aktywnie wykorzystujących Fitnoteq w domu.

Fitnoteq przeciera szlaki

Fitnoteq wygrywa w konkursie MobileTrends 2015 w kategorii Sport i Zdrowie wśród nominowanych bardzo poważni konkurenci, aplikacja Onet Sport, Dr Barbara, Pierwsza pomoc. Stworzenie aplikacji wymagało ponad 90 dni zdjęciowych, w projekt zaangażowało się ponad 24 trenerów w tym Adrianna Pałka, Lidia Zamyłko I Kasia Bigos. Fitnoteq to unikalna technologia zaprojektowana przez polski zespół programistów Connectmedica – specjalistów w zakresie projektów innowacyjnych w zdrowiu.

Więcej o Fitnoteq

Fitnoteq to młody polski startup, którego misją jest dostarczyć największą bibliotekę profesjonalnych i bezpiecznych treningów fitness dostępnych dla każdego w domu. To co wyróżnia Fitnoteq to dostęp do pełnych treningów, ćwiczymy realnie z trenerem od początku do końca. Trenerzy Fitnoteq prowadzą trening w taki sposób, aby ich wykonanie było poprawne i efektywne przed telewizorem.

Aplikacja została zauważona przez Apple i umieszczona w elitarnej grupie 10 aplikacji „Made in Poland” sklepu App Store oraz na pierwszym miejscu w Google Play w kategorii „Najlepsze polskie aplikacje i gry”. Zdobyliśmy nagrodę MobileTrends-najlepsza aplikacja w kategorii sport i zdrowie w Polsce.

fot. pixabay.com 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem