Forum Ekspansji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Toruń 24-25 listopada 2015 r.

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w Forum Ekspansji Małych i Średnich, które odbędzie się 24-25 listopada br. W Toruńskim Parku Technologicznym w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Jest to jedyne na skalę kraju wydarzenie podejmujące kompleksowo tematykę internacjonalizacji przedsiębiorstw. Jego celem jest przekazanie uczestnikom jak największej ilości praktycznej wiedzy związanej z tematem umiędzynarodowiania działalności. Do udziału w Forum zaproszeni zostali eksperci z firm i instytucji posiadających bogate doświadczenie w tym zakresie.

Podczas 2-dniowego Forum odbędą się 24 panele dyskusyjne i prelekcje podzielone na 4 ścieżki tematyczne, które dedykowane są zarówno początkującym eksporterom jak i firmom doświadczonym we wchodzeniu na zewnętrzne rynki.

Forum skierowane jest przede wszystkim do: prezesów i właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry zarządzającej firmami o potencjale do rozwoju na rynkach zagranicznych oraz pracowników firm eksportowych.

Punktem szczególnym Forum Ekspansji MŚP będzie uroczysta Gala (24.11.2015 r.), podczas której zostaną m.in. nagrodzeni laureaci konkursów organizowanych przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.: „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2015” oraz „Lider Eksportu Pomorza i Kujaw 2015″. 

Szczegółowe informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (rejestracja jest obowiązkowa).