Forum IAB 2012 z transmisją na żywo

forum iab 2012 z transmisja na zywo
Udostępnij:
Wywiady ze studia zorganizowanego podczas Forum IAB 2012, jednego z najbardziej prestiżowych spotkań branży internetowej w Polsce, będzie można oglądać na żywo w Internecie. Transmisję zobaczymy dzięki Popler, innowacyjnemu rozwiązaniu w zakresie streamingu wideo.

Wywiady ze studia zorganizowanego podczas Forum IAB 2012, jednego z najbardziej prestiżowych spotkań branży internetowej w Polsce, będzie można oglądać na żywo w Internecie. Transmisję zobaczymy dzięki Popler, innowacyjnemu rozwiązaniu w zakresie streamingu wideo. Żeby śledzić jej przebieg, wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, jak laptop, tablet czy telefon komórkowy.

Popler zapewnia całkowitą swobodę przesyłu wideo, wykorzystując sygnał telefonii komórkowej. Umożliwia wysokiej jakości transmisje na żywo do Internetu zarówno osobom prywatnym, jak i organizacjom chcącym przeprowadzać relacje z różnego rodzaju wydarzeń, seminariów czy konferencji. Transmisje można prezentować w czasie rzeczywistym na portalu popler.tv, Facebook’u lub dowolnej stronie internetowej.

Jednym z nadchodzących wydarzeń, które zwiększy swój zasięg dzięki technologii Popler jest szósta edycja Forum IAB, czyli konferencja należąca do najbardziej prestiżowych spotkań branży internetowej w Polsce. Każdego roku impreza gromadzi kilkudziesięciu światowej sławy prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą, przybliżając najważniejsze trendy w marketingu oraz rozwiązaniach internetowych. Rozmowy z prelegentami zaproszonymi do studia zorganizowanego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy będą transmitowane na żywo. Żeby śledzić ich przebieg, wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, jak laptop, tablet czy telefon komórkowy. Wysokiej jakości nagrania będą udostępniane w czasie rzeczywistym na stronie internetowej Forum IAB, fanpage’u IAB Polska oraz oficjalnym kanale wydarzenia na portalu popler.tv.

Popler to projekt Jacka Kawalca, współtwórcy Wirtualnej Polski. Poza infrastrukturą do przesyłu obrazu w jakości telewizyjnej, udostępnia klientom specjalistyczne urządzenia wykorzystujące Streamgate i Popler Modem pozwalają podłączyć dowolną kamerę i realizować transmisje na żywo z dowolnego miejsca, bez względu na dostęp do stałego łącza czy WiFi. Urządzenia posiadają własne źródło zasilania i 6 modemów 3G, gwarantujących odpowiednią prędkość przesyłu sygnału. Wśród wydarzeń transmitowanych na żywo przy użyciu technologii nowatorską technologię bezprzewodowej transmisji wideo. Popler były już m.in. protesty przeciwko podpisaniu ACTA, konkurs Miss Polonia, Kultura 2.0., zawody Verva Street Racing, wieczory wyborcze czy konferencja prasowa portalu NaTemat.pl, prowadzonego przez Tomasza Lisa.

Tegoroczna edycja Forum IAB odbędzie się w dniach 23 / 24 maja w Warszawie. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.ForumIAB.pl.

Adres oficjalnego kanału Forum IAB 2012 na portalu popler.tv: http://www.popler.tv/ForumIAB

źródło: informacja prasowa