Forum Rynku Niepublicznego – międzynarodowe spotkanie branży venture capital

Dodane: 29.11.2012

Justyna Czyczuk

Udostępnij:

Forum Rynku Niepublicznego to inicjatywa Fundacji Obserwatorium Zarządzania przy patronacie merytorycznym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, która ma na celu promocję innowacji w obszarze technologii informatycznych i ekonomii społecznej.

11 grudnia br. w Warszawie w hotelu Radisson Blu Centrum Hotel odbędzie się Forum Rynku Niepublicznego. To unikatowa inicjatywa Fundacji Obserwatorium Zarządzania przy patronacie merytorycznym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, która ma na celu promocję innowacji w obszarze technologii informatycznych i ekonomii społecznej.

Rzadko dotąd prezentowane w Polsce podejście do tematu inwestycji kapitałowych z perspektyw środowisk naukowych, zajmujących się technologiami ICT i ekonomią społeczną, pozwoli na prezentację i omówienie (również w formie warsztatowej) najnowszych trendów innowacyjności w najważniejszych ośrodkach naukowych na świecie.

Pożądana z punktu widzenia środowiska VC/PE formuła spotkania przedstawicieli funduszy z przedstawicielami świata biznesu, będzie służyć nawiązaniu cennych kontaktów i wymianie doświadczeń, związanych z inwestycjami o charakterze innowacyjnym.

Uczestnicy będą mieli niecodzienną okazję wesprzeć szlachetną inicjatywę. Podczas wydarzenia zaplanowana jest aukcja charytatywna prac Towarzystwo Przyjaciół Tworek Amic di Tworki dr. Marii Pałuby, z której środki ze sprzedaży przeznaczone zostaną na „terapię przez sztukę” prowadzoną w Szpitalu Tworkowskim oraz promocję twórczości osób psychicznie chorych. Prace malarskie pacjentów szpitala wystawi V-ce Prezes Towarzystwa Przyjaciół Tworek Amic di Tworki – Maria Pałuba.
W tle Forum uczestnicy będą mieli okazję poznać aktualne plany konkursów, organizowanych z ramienia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Zapraszamy do bezpłatnego udziału w Forum zarówno przedstawicieli środowisk gospodarczych, jak i finansowych sektora VC/PE.
Rejestracja uczestnictwa odbywa się z poziomu strony internetowej
Strona rejestrująca

Więcej informacji o Forum i organizatorach udziela:
Katarzyna Gocłowska-Nowak
Mail: [email protected]
Tel: (22) 379 47 02