“Founders Connect: Jak budować i skalować międzynarodowy biznes” już 26 września w Warszawie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

“Founders Connect: Jak budować i skalować międzynarodowy biznes” już 26 września w Warszawie

Udostępnij:

Jesteś founderem budującym globalny biznes? A może masz już za sobą startupowy projekt lub jesteś doświadczonym menadżerem i chciałbyś podzielić się swoim know-how z założycielami startupów? Weź udział w pierwszej edycji Founders Connect!

Poznaj founderów, którzy skutecznie rozwinęli swoje biznesy na rynkach międzynarodowych. Zainspiruj się doświadczeniami innych założycieli i zarządzających. Dowiedz się, jak poradzili sobie z największymi wyzwaniami biznesowymi. 

Wydarzenie przeznaczone jest dla:

  • założycieli/założycielek startupów,
  • ex-founderów/ex-founderek otwartych na nowe projekty,
  • menadżerów/menadżerek z doświadczeniem w budowaniu i skalowaniu biznesu, zainteresowanym/ą rozwojem w organizacji startupowej.

Wśród speakerów znajdują się Edyta Kocyk, CEO SiDLY, Michał Sadowski, CEO Brand 24 i Mateusz Tarczyński, CEO Woodpecker.co. Warsztaty dla uczestników poprowadzą Greg Albrecht, twórca podcastu “Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu” i Adrian Migoń, prezes zarządu Fundacji Inkubator Technologiczny, manager programu mentoringowego Youth Business Poland.

Spotkanie odbędzie się 26 września 2023 r. w godzinach 17:00-21:30 w Google for Startups Campus Warsaw. 

Szczegółowy program i rejestracja: www.foundersconnect.pl. 

Liczba miejsc jest ograniczona – warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu.

Na wydarzenie zaprasza fundusz Tar Heel Capital Pathfinder. Partnerem wspierającym jest Google for Startups. Partnerem merytorycznym jest Albrecht&Partners. Wsparcie medialne zapewnia MamStartup.