Freelance Camp 2013 coraz bliżej

freelance camp 2013 coraz blizej
Udostępnij:
Już po raz drugi w Gliwicach przedsiębiorcy oraz właściciele i pracownicy sektora MŚP spotkają się Agencji Rozwoju Lokalnego na konferencji dedykowanej specjalnie dla nich. Przez dwa dni – 9 i 10 maja 2013 ponad 300 osób będzie mogło posłuchać i wziąć aktywny udział w 20 prezentacjach.

Już po raz drugi w Gliwicach przedsiębiorcy oraz właściciele i pracownicy sektora MŚP spotkają się w nowoczesnych aulach Agencji Rozwoju Lokalnego na konferencji dedykowanej specjalnie dla nich Freelance Camp 2013. Przez dwa dni – 9 i 10 maja 2013 ponad 300 osób będzie mogło posłuchać i wziąć aktywny udział w 20 prezentacjach prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów.

Do Współpracy przy organizacji konferencji przyłączyło się w tym roku kilku Partnerów. Marcin Kądziołka (Wydawnictwo Złote Myśli) zachęci uczestników do budowania swojej pozycji eksperta i pokaże jak może przyczynić się do tego wydanie własnej książki czy poradnika. Łukasz Zawora z Life Intelligence - ekspert od rozwoju osobistego - w brawurowy sposób poprowadzi słuchaczy przez filozofię Biznes IQ –czyli sztuki budowania inteligentnych rozwiązań w biznesie. Warto wybrać się również na prezentację lubianego i znanego po projekcie Pozytywna Egoistka - Tomasza Skalskiego, szczególnie jeśli temat work-life balance nie jest wam obcy. Tomasz Skalski (neocoaching.pl) przekona was, że można osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym i w dodatku pokaże jak to zrobić. Partnerem warsztatu dotyczącego praw autorskich – szczególnie praw i obowiązków ciążących na twórcach będących freelancerami jest Kancelaria Ślązak, Zapiór i Partnerzy z Katowic, która od kilku lat szkoli przedsiębiorców w zawiłych tematach prawnych.

Wśród prelegentów zobaczymy w tym roku znanych blogerów. Anna Godek–Biniasz z GoMobi wprowadzi przedsiębiorców w tajniki skutecznego prowadzenia marketingu mobilnego. Adam Przeździęk (mediafeed.pl) wyjaśni skąd tyle szumu wokół blogów i dlaczego warto współpracować z blogerami prowadząc kampanie reklamowe. Michał Sadowski z Brand24 przedstawi trendy w social media i zastosowanie monitoringu do badania skuteczności działań prowadzonych w Internecie. Będzie także ekspert od budowania marki - Paweł Tkaczyk, którego prezentacja w zeszłym roku przyciągnęła uczestników nawet z Warszawy, Wrocławia i Krakowa – tym razem opowie o grywalizacji w e-marketingu. Jak widać tematyka prezentacji to sporo marketingu i to w najlepszym wydaniu! Ale nie zabraknie także tematów z zakresu zarządzania, prawa czy sprzedaży. Uczestnicy z pewnością chętnie posłuchają Dominiki Matczak z Know Box i jej sposobów na skuteczne działania sprzedażowe w czasie recesji czy Jakuba Pietrzaka (zawodowi sprzedawcy.pl) żeby dowiedzieć się na czym polega 7-sekundowa sprzedaż.

Dodatkowe atrakcje przygotowano także w przerwach oraz podczas after party 9 maja. Będzie networking, losowanie nagród, pokazy makijażu dla kobiet oraz prezentacja nt. stroju biznesowego. Informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie wydarzenia www.freelancecamp.pl.

Do końca marca trwa jeszcze przedsprzedaż biletów. Warto zarezerwować sobie miejsce już dzisiaj gdyż jest to jedyne takie wydarzenie na Śląsku! Jego pomysłodawcą i organizatorem jest działająca na Śląsku Agencja doradztwa Personalnego Recrutamos, wspiera Mateusz Grabowski z firmy szkoleniowej IT&Business Training. W tym roku 1% kwoty ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczone na działania fundacji wspierającej kobiety w odnalezieniu się na rynku pracy – Dress for Success.