FreshMail przygotował darmowy poradnik dla branży edukacyjnej

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

FreshMail przygotował specjalny poradnik dla branży edukacyjnej. Ma on stanowić wsparcie dla wszystkich tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać email marketing jako narzędzie wspomagające działania w dziedzinie nauki.

fot. pexels.com

Na potrzeby poradnika przeanalizowane zostały działania przeszło 200 firm – od jednoosobowych działalności gospodarczych, aż po uczelnie, które w swoich szeregach mają kilkadziesiąt tysięcy klientów.

Z poradnika można dowiedzieć się m.in. w jakich miesiącach najczęściej są wysyłane kampanie w branży edukacyjnej, jak reagują na nie odbiorcy, jakie są najczęściej stosowane narzędzia. A także inspiracje i podpowiedzi, jak stosować email marketing w branży edukacyjnej.

“Poradnik kierowany jest dla firm oraz instytucji zajmujących się działaniami edukacyjnymi. Sporo ciekawych i użytecznych informacji powinni uzyskać również organizatorzy kursów offline i online, a także uczelnie wyższe, które chcą skutecznie dotrzeć do młodych ludzi” – podkreślają twórcy dokumentu.

Poradnik “Jak stosować email marketing w branży edukacyjnej” można pobrać za darmo na stronie FreshMaila TUTAJ.

Powstały w 2008 roku FreshMail to usługa typu (SaaS) pozwalająca na kompleksową obsługę działań z zakresu email marketingu, umożliwiając wysyłkę newsletterów, mailingów i autoresponderów w prosty i intuicyjny sposób. Firma świadczy również usługi agencyjne, specjalizując się w kompleksowej obsłudze działań z zakresu email marketingu, a w szczególności: budowaniu i zarządzaniu bazami danych, przeprowadzaniu kampanii mailowych, doradztwie w zakresie strategii, kreacji, a także analizie efektów kampanii mailingowych.