FreshMail uruchamia FreshForm. Aplikacja na tablety umożliwia budowanie bazy odbiorców offline

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

FreshMail, lider usług email marketingowych w Polsce, uruchomił aplikację mobilną dla użytkowników tabletów. FreshForm pozwala budować bazę odbiorców kampanii email marketingowych w dowolnym miejscu i czasie, nawet bez dostępu do internetu. To offline’owa rewolucja email dla każdego biznesu.

Dzięki aplikacji użytkownik może zbierać adresy email wszędzie tam, gdzie spotyka nowych klientów. Podczas targów, eventów i konferencji, bezpośrednio na spotkaniu biznesowym, czy w obrębie własnej restauracji, salonu kosmetycznego lub w sklepie stacjonarnym. FreshForm dostępny jest zarówno na system iOS jak i Android. Aby rozpocząć pracę z aplikacją wystarczy aktywne konto we FreshMailu oraz iPad lub tablet z systemem Android. Aplikację FreshForm można pobrać za darmo z iTunes i GooglePlay.

Aby email marketing był efektywny, kampanie powinny trafiać do odpowiednich ludzi, potencjalnie zainteresowanych ofertą. Ogromną wagę odgrywa więc dobra baza odbiorców. Udostępniając FreshForm chcemy maksymalnie wesprzeć naszych użytkowników w procesie zbierania dobrej jakości adresów email – mówi Paweł Sala, Dyrektor Zarządzający FreshMail. Dzięki FreshForm każdy tablet zamienia się w mobilny formularz zapisu. Już nie zmarnuje się żadna okazja na zdobycie nowych adresów email. Aplikacja daje możliwość pracy offline, a gdy użytkownik znajdzie się ponownie w zasięgu sieci, dane zsynchronizują się automatycznie z jego listą mailingową we FreshMailu.

Praca z FreshForm jest bezpieczna, wszystkie dane są chronione hasłem. Dodatkowo aplikacja oferuje szerokie możliwości personalizacji. Użytkownicy mogą wybierać spośród predefiniowanych szablonów lub tworzyć własne motywy, aby jak najlepiej podkreślić charakter danej branży. Mobilny formularz zapisu na newsletter można modyfikować o dodatkowe pola, kroje czcionek czy indywidualne treści komunikatów.

Strona www aplikacji: http://freshmail.pl/freshform/

Zdjęcie główne artykułu picjumbo.com