Fundacja Inkubator Przedsiębiorczości UMCS

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Inkubatory

Wiele osób marzy o prowadzeniu swojego biznesu. Jest wiele dróg realizacji swoich ambicji. Większość z nich wiąże się ze sporym ryzykiem i koniecznością posiadania kapitału początkowego. Jak sobie ułatwić start? Jakie korzyści daje korzystanie z Inkubatora Przedsiębiorczości?

Nazwa: Fundacja Inkubator Przedsiębiorczości UMCS

Strona www: inkubator.biz.pl

Rodzaj: Inkubatory

Wiele osób zachęca do wzięcia życia w swoje ręce i prowadzenie własnego biznesu. Niestety podstawowym problemem są składki ZUS, podatek VAT, siedziba, sprzęt czy opłata za księgowość. Jak sobie z tym poradzić? Odpowiedź jest prosta. Najlepiej skorzystać z Inkubatora Przedsiębiorczości UMCS. Założenie działalności trwa godzinę i daje dużo możliwości. Działanie następuje pod osobowością prawną Inkubatora. To znaczy, że nie trzeba rejestrować firmy w ZUS, czy Urzędzie Skarbowym. Inkubator rozlicza pełną księgowość, udostępnia system faktur i konto bankowe. Wylicza wszystkie należne podatki. W dodatku dostajemy możliwość korzystania z darmowych kursów organizowanych przez Inkubator Przedsiębiorczości. Oczywiście nie jesteśmy całkowicie wolni od zobowiązań. Jedyna opłata jaką wnosimy to miesięczna preinkubacja w wysokości 250 zł. Dzięki wszechstronnej pomocy Inkubatora skupiamy się wyłącznie na rozwijaniu swojego biznesu.

Warto zauważyć, że jest to idealna możliwość na zdobycie pierwszych stałych klientów, wyrobienie umiejętności negocjacji, promocji czy marketingu. Pierwsza styczność z tymi zagadnieniami może nie być przyjemna, możemy odczuwać trudności. W pierwszych miesiącach mamy szczególne wsparcie kierownictwa. Mamy możliwość rozpoznania swoich słabości, braków i porady dotyczące wyeliminowania problemów. Spośród wielu zalet najważniejszymi z nich są brak większego ryzyka i możliwość wykorzystania czasu do nauki. Może nie być łatwo, ale nigdy nie jesteśmy sami.

Adres:

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Sowińskiego 12/15
20-040 Lublin

tel.(fax): 81 537 28 21
NIP: 712-327-29-75
REGON: 061445789