Fundacja Startup Poland przygotowała listę dostępnych źródeł finansowania dla startupów. Lista właśnie została zaktualizowana

Dodane: 23.04.2020

Marta Wujek

Udostępnij:

Fundacja Startup Poland zebrała w jeden dokument listę wszystkich dostępnych źródeł finansowania dla startupów. To swego rodzaju „ściąga” dla przedsiębiorców, szukających inwestycji. Fundacja, właśnie poinformowała, że uaktualniła swoją listę.
W dokumencie startupowcy znajdą informacje o instytucjach wspierających młode biznesy, projektach akceleracyjnych, RPO, NFOŚ, programach unijnych, konkursach oraz bonus w postaci listy wszystkich VC. Dziś (23 marca) lista została uaktualniona. Jednocześnie fundacja poinformowała na swoim profilu Facebookowym, że w dokumencie znajduje się formularz, poprzez który każdy może zgłosić brakujący program.

Wraz z rozwojem ekosystemu startupowego w Polsce rośnie liczba różnego rodzaju programów i możliwości finansowania startupów. Trzeba przyznać, że można się w tym wszystkim pogubić. Dalego inicjatywa Fundacji Startup Poland jest czymś, co było bardzo potrzebne. Każdy startupowiec otrzymał tym samym kompendium na temat finansowania projektów w Polsce.

Listę znajdziesz pod tym linkiem.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem