Furgonetka Giełda. Bezpieczny i tani transport niestandardowych przesyłek

Dodane: 24.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Przeprowadzka, przewóz mebli, sprzętu AGD czy samochodu nie muszą kojarzyć się z dużymi wydatkami oraz czasochłonnym poszukiwaniem transportu. Jak sprawnie i szybko znaleźć rzetelną firmę przewozową i przy okazji zaoszczędzić? Wystarczy skorzystać z usługi Furgonetka Giełda.

Nie szukaj transportu, niech on znajdzie Ciebie 

Kupno lodówki, zamówienie nowych mebli do salonu, sprowadzenie motocykla, który znajduje się na drugim końcu kraju czy przeprowadzka do innego miasta, wszystkie te sytuacje sprowadzają się do wspólnego mianownika – poszukiwania transportu. Telefony do znajomych i pytania, czy nie mogą kogoś polecić nie przynoszą rezultatów. Przeszukiwanie internetu, forów czy lokalnych serwisów z nadzieją na znalezienie prywatnej firmy przewozowej zabiera czas i energię. A gdyby tak transport znalazł Cię sam? Właśnie to umożliwia Furgonetka Giełda, usługa, która łączy profesjonalne firmy przewozowe z osobami poszukującymi opłacalnej opcji transportu dla swoich przesyłek.

– Uruchomienie usługi Furgonetka Giełda jest naturalną kontynuacją rozwoju naszego serwisu Furgonetka.pl. Klienci często pytali nas o możliwość przetransportowania niestandardowych, zazwyczaj dużych gabarytowo przesyłek, takich jak meble, pralki czy nawet samochody. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i tak narodził się pomysł na usługę Furgonetka Giełda – mówi Piotr Szymczak, Członek Zarządu Grupy Furgonetka. – Idea tego rozwiązania opiera się na wykorzystaniu potencjału nie w pełni załadowanych pojazdów, które i tak przemieszczają się daną trasą. Kierowcy mogą zmniejszyć ilość pustych przebiegów i dzięki temu zarobić więcej,  klienci płacą mniej, a na tym wszystkim na końcu zyskuje również środowisko. 

Szybko, tanio i bezpiecznie, czyli jak działa Furgonetka Giełda 

Klient, poszukujący transportu dla swojej przesyłki, bezpłatnie wystawia ogłoszenie, w którym opisuje co i kiedy chce przewieźć. Może to zrobić logując się na platformę internetową lub korzystając z aplikacji mobilnej. Następnie wskazuje wymiary przesyłki, wagę, planowaną datę transportu oraz informacje dotyczące miejsca odbioru i dostawy paczki, może również dołączyć zdjęcia. Wprowadzone dane są widoczne dla potencjalnych przewoźników, którzy licytują zlecenie. Klient wybiera z nich tę ofertę, która wydaje się dla niego najkorzystniejsza. 

– Platforma ruszyła na początku września, a w tej chwili mamy już ponad 1000 zarejestrowanych przewoźników i ich liczba systematycznie wzrasta. Kierowcom chcemy zaoferować ciekawe benefity, np. w postaci kart zakupowych do wykorzystania na konkretnych stacjach paliw – dodaje Piotr Szymczak. – Współpraca z rzetelnymi i profesjonalnymi firmami to dla nas podstawa. Zleceniodawcy zależy bowiem nie tylko na niskiej cenie przewozu, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie jego przesyłki. Dlatego wszystkie firmy są przez nas starannie weryfikowanie, gdyż chcemy zagwarantować naszym klientom usługi najwyższej jakości. 

Jakość oferowanych przez konkretnego przewoźnika usług będą mogli potwierdzić również sami użytkownicy. Każdy klient, który zrealizuje zlecenie poprzez Furgonetka Giełda będzie mógł wystawić kierowcy opinię i ocenić poziom współpracy. Dzięki takim rekomendacjom pozostali ogłoszeniodawcy będą mieli pewność, że mają do czynienia z zaufaną i sprawdzoną firmą przewozową. 

Transport nietypowych przesyłek realizowany poprzez usługę Furgonetka Giełda może być aż 60% tańszy od standardowych cen przewozowych. Wszystko dzięki wykorzystaniu wolnej przestrzeni ładunkowej. Kierowcy, którzy licytują ofertę transportu konkretnej przesyłki, najczęściej będą już mieli zaplanowany przejazd tą samą trasą, realizując inne zlecenia. 

Furgonetka Giełda przewiezie wszystko i wszędzie 

Za pośrednictwem usługi Furgonetka Giełda można wysłać praktycznie wszystko. Główne typy produktów dostępne na stronie internetowej to: meble, ładunki, maszyny i sprzęty, samochody, motocykle, inne pojazdy oraz pozostałe przesyłki.  Oddzielną kategorię stanowią przeprowadzki. Możliwy jest również przewóz zwierząt oraz przedmiotów specjalnej ostrożności, np. antyków. Trasy będą realizowane nie tylko na terenie Polski, ale także za granicą.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem