GameTrade.pl rezygnuje z opłat od Użytkowników!

Dodane: 11.12.2013

Mam Startup

Udostępnij:

W GameTrade.pl, portalu do legalnej wymiany, sprzedaży gier, konsol i innego sprzętu dla graczy, zarejestrowało się już ponad 230 tys. Użytkowników, którzy wymienili i sprzedali 340 tys. gier! W swoich kolekcjach Gracze zgromadzili 1,5 mln gier na konsole i PC.

W GameTrade.pl, portalu do legalnej wymiany, sprzedaży gier, konsol i innego sprzętu dla graczy, zarejestrowało się już ponad 230 tys. Użytkowników, którzy wymienili i sprzedali 340 tys. gier! W swoich kolekcjach Gracze zgromadzili 1,5 mln gier na konsole i PC. Już co trzeci posiadacz konsoli PlayStation 3 i Xbox 360 ma swoje konto w GameTrade.pl.

Od 10 grudnia 2013 r. rozpoczął się proces usuwania z serwisu płatnych usług. Chcemy, aby GameTrade.pl był ulubionym serwisem każdego Gracza z Polski, dlatego postanowiliśmy zmienić model biznesowy i zrezygnować z opłat od Użytkowników – skomentował zmiany Damian Legawiec, prezes zarządu Gametrade Sp. z o.o.

Bezpieczeństwo transakcji na Gametrade.pl zapewniają weryfikacja tożsamości i adresów Użytkowników oraz współpraca serwisu z Policją i Prokuraturą. Weryfikacja tożsamości jest dobrowolna Użytkownik bez niej może przeprowadzić 3 transakcje wymiany lub sprzedaży miesięcznie.

GameTrade.pl od 4 lat rok do roku notuje kilkudziesięcio procentowe wzrosty oglądalności, liczby transakcji i innych aktywności Użytkowników osiągając w tym roku oglądalność na poziomie 500 tys. unikalnych Użytkowników i 800 tys. wizyt.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem