gDine – grupowe jedzenie

gdine grupowe jedzenie
Udostępnij:
"Grupowe jedzenie staje się łatwiejsze" – tak zachęcają nas twórcy serwisu, którzy korzystając z trendu na zakupy grupowe, stworzyli startup gDine.com.

Grupowe jedzenie staje się łatwiejsze – tak zachęcają nas twórcy serwisu, którzy korzystając z trendu na zakupy grupowe, stworzyli startup gDine.com.


gDine.com, mimo krótkiego czasu działania na rynku, pozyskał właśnie inwestora - Lakshmi Capital, który przekazał już 500 tysięcy dolarów na rozwój serwisu i w przeciągu kolejnych 3 miesięcy ma zamiar wyłożyć kolejne pół miliona dolarów.

W pierwszych miesiącach istnienia gDine współpracował z restauracjami z Chicago, aby zebrać unikalne menu z ciekawymi potrawami w jednym miejscu. Użytkownicy serwisu mogą dzięki temu konsumować polecane przez gDine potrawy i korzystać ze zniżek. Ciekawą opcją dodatkową jest dzielenie się rachunkiem ze znajomymi przy płatnościach online.

Vijay Rao, partner Lakshmi Capital, powiedział, że chce, by przekazane fundusze przeznaczone zostały na uruchomienie gDine w Nowym Jorku i innych większych miastach.

źródło: techcocktail.com