Gerere Workshop, bezpłatne warsztaty grywalizacji społecznej. Zbuduj skuteczne zaangażowanie

Dodane: 27.02.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Gerere Fun For Good ruszyło z rekrutacją do Gerere Workshop - bezpłatnego szkolenia z grywalizacji społecznej. Adresatem są NGO, organizacje i przedsiębiorstwa społeczne, CSR oraz startupy społeczne zainteresowane zbudowaniem trwałego i odpowiedzialnego zaangażowania wśród odbiorców projektów.

Całość odbędzie się 11 marca w Centrum Społecznym PACA 40 w Warszawie. Obowiązuje rejestracja.

Działasz w organizacji społecznej lub realizujesz projekt, który ma zmieniać świat na lepszy i chciałabyś/łbyś, żeby Twoi odbiorcy go pokochali? Należysz do grupy konsultantów i specjalistów Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), którzy wdrażają i realizują programy społeczne na dużą skalę? Tworzysz startup albo jesteś przedsiębiorcą społecznym szukającym nowych narzędzi oraz sposobów zaangażowania użytkowników?

Jeżeli na któreś z pytań Twoja odpowiedź brzmi „tak” to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Na bezpłatnych warsztatach poznasz skuteczne i odpowiedzialne sposoby na zbudowanie relacji z odbiorcami Twoich działań. Poznasz podstawy grywalizacji, dowiesz się czym jest i jak na pewno NIE należy jej tworzyć. Opowiemy Ci o najlepszych przykładach wdrożeń grywalizacji ze świata, pokażemy jak mierzyć sukces swojego projektu i jak umiejętnie wstrzykiwać dobrą zabawę w działania graczy. Razem z nami będziesz miał/a szansę stworzyć i wstępnie przetestować koncepcję grywalizacji, która odpowie na Twoje wyzwania i problemy.

REJESTRACJA I PROGRAM:

Na zgłoszenie czekamy do 1 marca – szkolenie odbędzie się 11 marca 2017, w Warszawie w godzinach od 10:30 do 17:30 w Centrum Społecznym PACA 40 na ul. Paca 40.

Wyniki rekrutacji prześlemy mailowo do 3.03.2017 r. – prosimy o sprawdzanie spamu – maile czasem tam wpadają.

Jakie projekty mogą szczególnie skorzystać z naszych warsztatów?

  • Edukacyjne, w których należy zwrócić uwagę i zaangażować uczniów,
  • Pro-zdrowotne, w których celem jest zbudowanie zdrowych nawyków,
  • Obywatelskie, których efekt zależy od zaangażowania dużej grupy ludzi,
  • Budujące świadomość, w których zaangażowanie jest kluczowe, aby przekazać silny komunikat,
  • Wykorzystujące siłę dużej grupy osób – oraz wiele innych projektów, w których zaangażowanie uczestników jest kluczowe dla skuteczności programu.

Zapraszamy!

ORGANIZATOR:

Gerere Fun For Good: Jesteśmy agencją społeczną specjalizującą się w projektowaniu zaangażowania poprzez frajdę. Naszą misją jest w ciągu pięciu lat pozytywnie wpłynąć na życie miliona ludzi. Zmieniamy świat na lepsze pomagając w tym, co najtrudniejsze – budowaniu skutecznego i trwałego zaangażowania. Ulepszamy procesy motywacyjne przy pomocy mechanizmów znanych z gier. Tworzymy grywalizacje, projektujemy usługi, aplikacje i doświadczenia użytkowników. Sprawiamy, że nuda ustępuje miejsca dobrej zabawie.

Zaprojektowaliśmy m.in. systemy grywalizacji MegaMisji Fundacji Orange i Klubów Sportowych Orange, które dostały się do ścisłego finału konkursu Forum Odpowiedzialnego Biznesu na najbardziej znaczące inicjatywy edukacyjne biznesu. Dzięki stworzeniu grywalizacji o zdrowym odżywianiu dla przyszłych generacji o 86% zwiększyliśmy wiedzę o żywności wśród 13 000 uczniów polskich szkół. Przeszkoliliśmy już ponad 30 000 dzieci, seniorów, sportowców, liderów zmian i przedsiębiorców społecznych.

PARTNER:

Paca 40: to miejsce otwarte na każdego, kto chce coś robić z innymi ludźmi! Możesz tu poznać sąsiadów, nawiązać nowe przyjaźnie i nauczyć się wielu rzeczy: wziąć udział w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez innych mieszkańców lub zorganizować coś własnego np. spotkanie, warsztaty czy wystawę. Animuje i wspiera mieszkańców w ich działaniach, a także bezpłatnie udostępnia przestrzeń na potrzeby grup nieformalnych i organizacji pozarządowych.

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia