GetProspects.io wspiera sprzedawców w zdobywaniu kontaktów

Dodane: 18.04.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Jednym z największych problemów, z którymi mierzą się osoby zajmujące się sprzedażą, jest docieranie do osób decyzyjnych w firmach potencjalnie zainteresowanych sprzedawanym produktem. GetProspects.io rozwiązuje ten problem – pozwala na znalezienie służbowych maili osób zarejestrowanych na portalach

Zdjęcie główne artykułu by kaboompics.com

LinkedIn, dzięki swojej funkcjonalności wspierającej sprzedaż Sales Navigator, pozwala na odnalezienie osób spełniających kilkanaście kryteriów takich jak kraj, branża, wielkość firmy czy stanowisko. Wtyczka GetProspects umożliwia wyeksportowanie wybranych kontaktów do aplikacji, która odnajduje służbowe adresy e-mail wybranych osób. Pozwala to na odnajdywanie potencjalnych klientów spoza swojej sieci kontaktów i rozbudowę bazy do działań cold mailing.

W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, sprzedawcy sami budują swoją bazę w zależności od potrzeb – nie otrzymują gotowej bazy, która była już wcześniej wielokrotnie używana przez innych klientów. Wtyczka GetProspects gwarantuje dostęp do „świeżych” leadów. Pozwala także na uniknięcie wysyłania wiadomości na prywatne konta – odnajduję adresy służbowe wybranych osób.

GetProspects.io eliminuje potrzebę zatrudniania dużych zespołów researcherów – od teraz budowaniem bazy do masowych wysyłek cold maili może zajmować się jedna osoba. Znacznie przyspiesza także czas budowania wspomnianej bazy— dodanie prospektów do aplikacji to tylko kilka kliknięć. W standardowych pakietach usługa pozwala na odnajdywanie do 1500 adresów e-mail miesięcznie, choć firma zastrzega, że istnieje możliwość ich rozszerzenia.

W ciągu ostatniego miesiąca usługa znajdowała się w fazie beta – aktualnie porzuciła ten status, stając się dostępna dla szerszej publiczności. Kilka osób dopuszczonych do zamkniętej fazy beta, zdecydowało się zostać pierwszymi klientami firmy. W tej chwili z usług GetProspects.io może skorzystać każdy, dzięki darmowemu okresowi próbnemu – przez 10 dni usługa pozwala na znalezienie 100 adresów mailowych do potencjalnych klientów.

Oprócz darmowego triala, firma przewidziała trzy płatne pakiety – najtańszy z nich za 99 dolarów, pozwala znaleźć 300 adresów e-mail miesięcznie, droższy kosztujący 279 dolarów z 900 e-mailami i najwyższy z nich – za 399 dolarów odnajdziemy aż 1500 adresów e-mail swoich przyszłych potencjalnych klientów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem