GetResponse przechodzi na model pracy zdalnej

Dodane: 10.06.2020

Informacja prasowa

Udostępnij:

Gdańska firma GetResponse oferująca narzędzia do online marketingu i prowadzenia działań marketingowych, jako jedna z pierwszych polskich firm ogłosiła w tym miesiącu przejście docelowe w tryb remote-first, czyli pracę głównie w systemie zdalnym. Decyzję ogłosił Szymon Grabowski, założyciel i prezes firmy.
– Nie jest to dla nas zupełna nowość, bo w GetResponse praca zdalna była od zawsze powszechną praktyką – ale nie mieliśmy jeszcze do czynienia z sytuacją, kiedy cały zespół pracuje poza biurem. To jednocześnie wielka szansa na wypracowanie nowych rozwiązań w każdym aspekcie działalności firmy, od komunikacji wewnętrznej po możliwość zatrudniania najlepszych specjalistów, bez względu na ich lokalizację – mówi Szymon Grabowski

Firma zapewnia swoim pracownikom dodatkowe wsparcie finansowe, aby umożliwić im stworzenie dogodnych warunków do pracy zdalnej.

Decyzja o przejściu w tryb remote-first została podjęta po przeprowadzeniu ankiet wśród pracowników – okazało się, że 81% z nich preferuje pracę poza biurem.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem