GG i BlackBerry przesyłają wiadomość

Dodane: 10.07.2012

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Pojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony BlackBerry® firmy Research In Motion (RIM).

Pojawiła się pierwsza, oczekiwana przez użytkowników wersja komunikatora GG na smartfony BlackBerry® firmy Research In Motion (RIM).

Prosta w działaniu i obsłudze aplikacja do internetowych pogawędek umożliwia szybki kontakt ze znajomymi. Na wakacjach, w podróży, tramwaju czy w kolejce do kina – użytkownicy BlackBerry niezależnie od miejsca i czasu mogą być zawsze na bieżąco i kontaktować się z innymi przez najpopularniejszy w Polsce komunikator.

GG na BlackBerry, oprócz prowadzenia rozmów, pozwala między innymi na: dostęp do aktualnej, prywatnej listy kontaktów (dodawanie, usuwanie i edycję kontaktów), zmianę statusów (dostępny, niedostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny), korzystanie z katalogu publicznego, przeglądanie archiwum rozmów, korzystanie z emotikonek, dodawanie awatarów.

GG na BlackBerry jest już dostępne bezpłatnie do pobrania w sklepie z aplikacjami BlackBerry App World: http://appworld.blackberry.com/webstore/wp-content/121200/

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem