Globlotto.pl – lotto w wersji online

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Portal Globlotto powstał w Polsce i jest najbardziej innowacyjną platformą internetową służącą do kupowania losów największych światowych loterii. Głównym założeniem portalu jest umożliwienie użytkownikom gry zarówno indywidualnej jak i zespołowej.

Portal Globlotto powstał w Polsce i jest najbardziej innowacyjną platformą internetową służącą do kupowania losów największych światowych loterii. Głównym założeniem portalu jest umożliwienie użytkownikom gry zarówno indywidualnej jak i zespołowej.


Za właściwy czas ruszenia projektu należy uznać marzec 2011 roku, tuż po intensywnych testach zewnętrznych. Aktualnie na stronie można grać w 6 loterii, świetnie znane Polakom Lotto i Mini Lotto oraz europejską loterię EuroMillions, a także brytyjskie National Lottery oraz czeskie Sportka oraz Euro Miliony. Szczególnie istotne jest tu „EuroMillions”, w której kumulacje wielokrotnie przekraczały 100 000 000 Funtów. Strona jest również przetłumaczona na 3 języki: polski, czeski i angielski, dlatego w najbliższej przyszłości będzie reklamowany za granicą.

Użytkownik może grać poprzez zakup kuponów prostych, systemowych, z dodatkowymi opcjami, jak też grę zespołową w pokoju. Aby móc typować liczby największych światowych loterii trzeba dokonać rejestracji na portalu. Proces rejestracji wymaga podania podstawowych danych osobowych, aby można jak najszybciej przekazywać wygrane. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje unikalne konto w serwisie wraz z osobistym saldem, które może zasilić środkami pieniężnymi na wiele sposobów. Umożliwiamy m.in. płatności  PayPal, przelewami24 jak i kartami płatniczymi. Gdy gracz zasili swoje saldo, może rozpocząć typowanie liczb. Przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwala na kupienie losów dostępnych w serwisie loterii. Gdy użytkownik potwierdzi kupienie losu, rozpoczynamy proces związany z obsługą zamówienia.

Wygrane do 2000 euro, przekazywane są użytkownikom tuż po potwierdzeniu wyników losowań na ich salda w serwisie, skąd można wypłacić je w dowolnym momencie na konta bankowe. Wyższe wygrane obsługiwane są indywidualnie, zgodnie z zasadami wybranych loterii.

Wśród Polaków  zagraniczne loterie liczbowe online cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają na to, by dobrze się bawić i włączyć się do walki o naprawdę imponującą wygraną. Polski Lotek proponuje wygrane wysokości kilku milionów złotych, natomiast europejskie loterie liczbowe, takie jak SuperEnaLotto czy EuroMillions pozwalają na to, by wygrać nawet kilkadziesiąt milionów euro. Nie można się więc dziwić, że marzyciele, którzy chcieliby pozwolić sobie na nowoczesny dom, dalekie podróże czy najbardziej luksusowe samochody, przerzucają się z polskiego lotto na EuroMillions czy UK lotto.

Aż 56,9 procent Polaków uważa, iż najlepszym sposobem zwiększenia ilości pieniędzy w portfelu nie jest praca, tylko ślepy los czyli gra w Lotto lub inne gry losowe. Szacuje się, że w gry liczbowe i loterie pieniężne gra ponad 16 milionów Polaków (tj. ponad 53 % mieszkańców kraju w wieku 16 lat i więcej). Portal Globlotto jest projektem zapełniającym swego rodzaju lukę. Zapewnia ludziom grającym w gry liczbowe proste, pewne, wygodne rozwiązania dając przy tym szanse na miłe spędzenie czasu poprzez gry zespołowe ze znajomymi.

źródło: informacja prasowa