GoDealla.TV - pierwsza telewizja zakupów grupowych

godeallatv pierwsza telewizja zakupow grupowych
Udostępnij:
Agregator zakupów grupowych GoDealla.pl uruchomił dziś swój nowy projekt - GoDealla.TV. Premiera pierwszej części pilotażowego odcinka ma miejsce dziś, natomiast druga część zostanie wypuszczona w przyszłą środę, tj. 22 czerwca br. Pierwszym gościem serii jest Łukasz Czajka, Prezes Zarządu DGA FastD

Agregator zakupów grupowych GoDealla.pl uruchomił dziś swój nowy projekt - GoDealla.TV. Premiera pierwszej części pilotażowego odcinka ma miejsce dziś, natomiast druga część zostanie wypuszczona w przyszłą środę, tj. 22 czerwca br. Pierwszym gościem serii jest Łukasz Czajka, Prezes Zarządu DGA FastDeal Sp. z o.o.

GoDealla.TV to pierwszy w Polsce internetowy program wideo, który jest całkowicie dedykowany zakupom grupowym. Podczas emisji zaprezentujemy sylwetki reprezentantów największych graczy na rynku, porozmawiamy z niezależnymi specjalistami, wyjdziemy z pytaniami do przedsiębiorców i zapytamy o opinię samych użytkowników. Naszym celem jest przeprowadzenie luźnej konwersacji z ciekawymi ludźmi, którzy mają wiele do powiedzenia. Chcemy zainteresować naszych użytkowników tematami wychodzącymi poza sam kupon, choć takich również nie zabraknie.

W pierwszym odcinku rozmawialiśmy o debiucie Groupona na giełdzie i niefortunnej łódzkiej akcji, mówiliśmy również o konieczności edukacji przedsiębiorców, metodologii działania serwisu FastDeal.pl i o wielu innych sprawach, stąd pierwszy odcinek został podzielony na dwie części. Na koniec drugiej części zostanie ogłoszony ciekawy konkurs, a w nim do wygrania atrakcyjne nagrody! Drugi odcinek zostanie udostępniony w pierwszej połowie lipca.

http://www.godealla.tv/

źródło: informacja prasowa