GoInstant – latający kursor myszy

goinstant latajacy kursor myszy
Udostępnij:
We wtorek, startup prezentowany na TechCrunch Disrupt, GoInsant udostępnił swój projekt w wersji beta, by sprawdzić, jak użytkownicy z niego korzystają i co projektanci mogliby poprawić.

We wtorek, startup prezentowany na TechCrunch Disrupt, GoInsant udostępnił swój projekt w wersji beta, by sprawdzić jak użytkownicy z niego korzystają i co projektanci mogliby poprawić. 1,7 miliona dolarów – to kwota, jaką otrzymali na rozwój projektu.

GoInstant jest to startup, pomagający przede wszystkim w lepszej współpracy zespołu pracującego zdalnie. Dzięki wykorzystaniu jego możliwości, po pobraniu aplikacji odpowiedniej do posiadanego urządzenia mobilnego, możemy dzielić swój monitor z innymi, tak, by mogli zobaczyć co właśnie robimy. Zadaniem startupu jest pomoc w przekazywaniu informacji drugiej osobie, jak powinna np. zarejestrować konto na portalu aukcyjnym, czy gdzie powinna szukać informacji na temat szybszej spłaty kredytu. Jak mówi współtwórca projektu Gavin Uhma: Lepiej przedstawić swój produkt komuś, rejestrując się, logując, a następnie pokazując, jak druga osoba może z niego korzystać.

Startup otrzymał rundę finansowania w kwocie 1,7 miliona dolarów od Freestyle Capital, Baseline Ventures, Greylock Partners, Social Leverage, Chamath Palihapitya oraz od Eda Sima i Yuri’ego Milnera.

źródło: techcrunch.com