GoldenLine wspiera polskie startupy

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Kluczem do sukcesu jest wykwalifikowany zespół. Trudno jednak znaleźć takich współpracowników, którzy podzielą naszą pasję do szerzenia założonej idei. Pomagają w tym narzędzia rekrutacyjne, takie jak Wyszukiwarka Kandydatów GoldenLine, które niedawno uruchomiło specjalny program wspierający polskie startupy.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Proces rekrutacyjny nierzadko spędza sen z powiek pracodawcom, szczególnie tym, którzy stawiającym swoje pierwsze kroki w biznesie. Dlatego firma GoldenLine postanowiła pomóc takim przedsiębiorcom w znalezieniu odpowiednich ludzi do pracy i w tym celu stworzyła specjalny program, którego uczestnicy mogą skorzystać z narzędzi rekrutacyjnych GoldenLine na preferencyjnych warunkach. Uczestnicy programu otrzymają za symboliczną złotówkę dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów – bazy ponad 1,6 mln profili zawodowych specjalistów oraz kierowników niższego i wyższego szczebla.

– Sami zaczynaliśmy jako startup, dlatego doskonale wiemy, że ludzie to podstawa niemalże każdego udanego biznesu – mówi Miłosz Ryniecki, E­commerce & Lead Generation Manager GoldenLine. Przecież dzięki pracy doświadczonych i kreatywnych ludzi, przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i tworzyć kolejne miejsca pracy. – Uruchomiliśmy program dla startupów, bo chcemy rozwijać polską przedsiębiorczość wspierając młode biznesy wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami rekrutacyjnymi – podkreśla Ryniecki.

Program “GoldenLine dla startupów” skierowany jest do młodych firm, głównie internetowych oraz z obszaru ICT. Inicjatywa ma na celu wsparcie początkujących przedsiębiorców poprzez ograniczenie kosztów związanych z budowaniem zespołu. Do programu zostanie zakwalifikowanych sto startupów, które będą mogły skorzystać z merytorycznej pomocy w procesie rekrutacji, którą udzieli GoldenLine, ­ekspert na rynku rekrutacji pasywnych.

Co oferuje program? Przede wszystkim dostęp do Wyszukiwarki Kandydatów dla 3 osób w firmie oraz szkolenie i opiekę eksperta ds. rekrutacji GoldenLine. Zgłoszenia do programu dla startupów można składać na stronie: rekrutacja.goldenline.pl/dla-startupow.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem