GoPollGo zdobył 325 tysięcy dolarów

Dodane: 28.07.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Startup dostarczający narzędzie do szybkiego tworzenia ankiet i śledzenia wyników w czasie rzeczywistym, uzyskał dofinansowanie od Idealab.

Startup dostarczający narzędzie do szybkiego tworzenia ankiet i śledzenia wyników w czasie rzeczywistym, uzyskał dofinansowanie od Idealab.

GoPollGo to projekt, który pozwala swoim użytkownikom na szybkie tworzenie ankiet i dzielenie się nimi za pośrednictwem Twittera. Główną funkcjonalnością serwisu jest analiza wyników  w czasie rzeczywistym. Przebieg ankiety możemy śledzić na stronie, która pokazuje nam podział głosów między podane opcje głosowania oraz miejsca, z których pochodzą głosy. Użytkownicy mogą też sugerować własne propozycje do głosowania w formie komentarzy.

Współzałożyciel projektu – Ben Schaechter, zdradził, że 325 tys. dolarów dofinansowania zostanie przeznaczone na rozwój zespołu programistycznego oraz zaplanowanie modelu biznesowego. Schaechter chce, aby firma zarabiała na partnerstwach oraz usługach Premium.

Narzędzie zaproponowane przez GoPollGo może liczyć na zainteresowanie dużych marek. Możliwość badania rynku za pomocą ankiet oraz szybka reakcja na wyniki są zapewne kluczowe dla koncernów chcących budować lub utrwalać relacje z klientami.

źródło: techcrunch.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem