Gra mobilna kolejną inwestycją Roberta Lewandowskiego

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Nasz najlepszy napastnik postanowił zbliżyć się do swoich fanów i w nawiązaniu do tegorocznego turnieju stworzył mobilną grę zręcznościową – Lewandowski Euro Star 2016. Robert Lewandowski to pierwszy polski piłkarz, który zdecydował się na stworzenie gry sygnowanej swoim nazwiskiem.

fot. materiały prasowe 

To projekt o zasięgu międzynarodowym, skierowany do fanów z całego świata.

Gra mobilna, która powstała z inicjatywy Roberta Lewandowskiego, to pierwszy tego typu projekt polskiego piłkarza. Na uwagę zasługuje fakt, że tworzenie gier z własnymi wizerunkami to domena piłkarzy najwyższego światowego poziomu – w tej grupie znajdują się już m.in. Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy wcześniej Ronaldinho. Dołączając do tego grona, kapitan reprezentacji Polski pozwala swoim fanom jeszcze silniej przeżywać emocje związane z mistrzostwami Europy oraz być w kontakcie ze swoim idolem w nadchodzącym sezonie.

Lewandowski Euro Star 2016 to prosta gra zręcznościowa, której celem jest jak najdłuższe utrzymanie podbijanej piłki w powietrzu tak, by nie upadła ona na murawę. Żonglując piłką w powietrzu, grający zdobywa punkty, które później może wymienić na nowe stroje, piłki czy buty głównego bohatera. Gra nie znudzi się zbyt szybko, ponieważ z czasem Robert uczy się nowych, coraz bardziej wymyślnych trików, za które można zdobyć większą liczbę punktów.

Gra stworzona przez polską firmę Fuero Games dostępna jest za darmo na smartfonach i tabletach z systemem Android i iOS. Lewandowski Euro Star 2016 zostało stworzone w 15 różnych językach, co oznacza, że twórcy skierowali grę  do fanów piłkarza z całego świata. 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem