Gra z Rzeszowa numerem jeden w rankingu Google

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Gra „Przyznaj się” rzeszowskiej firmy Simplicity Games, zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najlepszych gier na urządzenia mobilne w Google Play.

fot. pexels.com

W Sklepie Google Play można pobrać 2,8 mln aplikacji i gier na smartfony oraz tablety. Do najbardziej znanych aplikacji jak Facebook, Snapchat, czy Pokemon Go, dołączyła również gra „Przyznaj się”. Wyróżnienie rzeszowskiej „apki” wśród milionów pojawiających się z całego świata, pokazuje globalny potencjał jaki posiadają młodzi twórcy innowacyjnych rozwiązań z podkarpacia.

Przyznaj się” jest kolejną propozycją firmy Simplicity Games. W rankingu najpopularniejszych gier Google, aż cztery aplikacje znajdują się w czołowej setce.  Można tam znaleźć gry: „Czółko”, „Co jest grane?” czy flagową „Zgadnij co to?”

„Przyznaj się” to gra imprezowa na smartfony i tablety dla kilku osób. Zasady są proste: trzeba odczytać pytanie a gracze, których ono dotyczy przyznają się i wykonują polecenie. Swoim charakterem zabawa przypomina popularne wśród młodych:  Butelkę, Prawda czy wyzwanie.

Dotychczas można było obserwować jak młodzi ludzie siedząc w swoim towarzystwie, byli  wpatrzeni w smartfony. Dzięki grom od Simplicity Games, mogą razem spędzać czas na wspólnym poznawaniu się  i zabawie w nowoczesny sposób.

Grę „Przyznaj się” można pobrać na Andoida oraz iOS.