GrubszyPortfel.pl – łap okazje zakupowe

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Minął miesiąc od uruchomienia portalu GrubszyPortfel.pl, który według jego założycieli jest zupełnie nowym pomysłem na zakupy. Serwis ten umieszcza bezpłatne kupony z rabatami sięgającymi nawet do 60%.

Minął miesiąc od uruchomienia portalu GrubszyPortfel.pl, który według jego założycieli jest zupełnie nowym pomysłem na zakupy. Serwis ten umieszcza bezpłatne kupony z rabatami sięgającymi nawet do 60%. W odróżnieniu jednak od konkurentów z branży zakupów grupowych – zarówno klienci, jak i firmy nic za te kupony nie płacą.


Zakupy grupowe opłacalne są przede wszystkim dla właścicieli tychże portali – twierdzi Łukasz Holeczek z portalu GrubszyPortfel – Firmy płacą wysokie prowizje obwarowane szeregiem dodatkowych zapisów, zaś użytkownicy nie zawsze mogą wycofać się z decyzji o zakupie. Dlatego stworzyliśmy portal, który jest bezpłatny zarówno dla firm, jak i klientów.

GrubszyPortfel.pl to pierwszy portal oferujący firmom możliwość bezpłatnego umieszczenia swoich ofert, a klientom – bezpłatnego skorzystania z tychże kuponów promocyjnych. W ciągu trzech tygodni serwis zanotował ponad 130 000 odwiedzin, przedstawiając użytkownikom unikalne oferty firm z branży komputerowej (ASUS), turystycznej (Visit Zakopane), kosmetycznej (Yasmin) i wielu innych.

źródło: informacja prasowa