Grubwithus – jedz, baw się i poznawaj ludzi!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Dziś przedstawiamy wam startup z Chicago, którego twórcami są Eddy Lu i Daishin Sugano. Obaj panowie przenieśli się do Chicago i stworzyli startup mający rozwiązać problem, który spotyka każdego, kto przenosi się do nowego miasta i nikogo tam nie zna.

Dziś przedstawiamy Wam startup z Chicago, którego twórcami są Eddy Lu i Daishin Sugano. Obaj panowie przenieśli się do Chicago i stworzyli startup mający rozwiązać problem, który spotyka każdego, kto przenosi się do nowego miasta i nikogo tam nie zna.

Jak już wcześniej wspomniałem, startup Grabwithus jest rozwiązaniem problemów, z jakimi spotykają się wszyscy ci, którzy przybyli do nowego miasta i nie wiedzą jak mają poznać ludzi w nim mieszkających. Strona główna projektu jest tablicą, gdzie ogłaszane są wolne miejsca na dany posiłek w restauracji wybranej przez założyciela spotkania. Każdy z odwiedzających serwis może dołączyć się do wspólnego posiłku, gdzie zostało już ustalone menu oraz podział pieniędzy za zjedzenie potrawy. Dzięki Grubwithus możemy bezpłatnie zarezerwować miejsce w restauracji oraz przystępując do grupy danego spotkania od razu zapłacić za posiłek.

Zgodnie z zasadami serwisu, aby spotkanie się odbyło musi się zgłosić odpowiednia ilość osób. Grubwithus, działa w 12 miastach w USA, ale w przyszłości mają zamiar rozszerzyć swoją działalność do wszystkich miast w Stanach Zjednoczonych.

źródło: techcocktail.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem