Grupa INC pozyskała w 24 godziny 1 mln zł dla Detalion Games

Dodane: 23.04.2020

Informacja prasowa Informacja prasowa

Grupa INC pozyskała w 24 godziny 1 mln zł dla Detalion Games

Udostępnij:

Grupa INC, specjalizująca się w finansowaniu innowacyjnych podmiotów, z sukcesem zamknęła pierwszą transzę emisji akcji Detalion Games – tzw. cichą rundę inwestycyjną, skierowaną do aktywnych członków Klubu 149. Udało się z niej pozyskać ponad 1 mln zł w zaledwie 24 godziny.
Druga transza akcji, o wartości 355 tys. zł, zostanie zaoferowana od 27 kwietnia w publicznej kampanii crowdinvestingowej na platformie CrowdConnect.pl.

Detalion Games to spółka z Grupy PlayWay, która jest reaktywacją studia znanego m.in. z serii Schizm oraz gry Sentinel: Strażnik Grobowca. Kluczową osobą w spółce jest Roland Pantoła, uważany za prekursora polskiej sceny gamingowej. Aktualnie studio pracuje nad ukończeniem gry Nemezis: MysteriousJourney III, której premiera planowana jest na przełomie 2020/2021 r. Gracze wcielą się w turystów zwiedzających piękną, egzotyczną i tajemniczą planetę Regilus. Idylliczna sceneria nie będzie jednak trwała długo, na jaw wyjdą mroczne elementy planety, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Gra będzie miała charakter wymagającej przygodówki z licznymi łamigłówkami. Fabuła będzie zaskakiwać i trzymać w napięciu graczy do samego końca.

Detalion Games jest pierwszą realizowaną przez nas ofertą publiczną, podzieloną na dwie transze. Pierwsza transza, w ramach tzw. cichej rundy inwestycyjnej, została skierowana do członków Klubu 149. W niecałe 24 godziny inwestorzy złożyli skuteczne deklaracje objęcia akcji o wartości ponad 1 mln zł. Już w poniedziałek startuje kampania crowdinvestingowa spółki na CrowdConnect.pl, w której dostępne będą, w takiej samej cenie emisyjnej jak w pierwszej transzy pozostałe oferowane akcje o wartości ponad 350 tys. zł. – komentuje Paweł Śliwiński, prezes INC.

27 kwietnia (poniedziałek) o godz. 10:00 akcje Detalion Games zostaną publicznie zaoferowane na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC. Inwestor będzie mógł objąć akcje o wartości maksymalnie 10 tys. zł. O przydziale będzie decydować kolejność złożonych zapisów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem