Grupa Nokaut SA w rankingu Deloitte Technology Fast 50

grupa nokaut sa w rankingu deloitte technology fast 50
Udostępnij:
Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA - właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl - znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22.

Po raz drugi w trakcie swojej sześcioletniej działalności, Grupa Nokaut SA - właściciel m.in. porównywarki cen Nokaut.pl - znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012. 678% wzrostu przychodów w ciągu ostatnich 5. lat zagwarantowało Grupie 22. miejsce w rankingu.

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2012 to coroczny ranking prezentujący najszybciej rosnące innowacyjne firmy Europy Środkowej. Oprócz kategorii głównej funkcjonują podkategorie: "Big 5" - prezentujące spółki o największych przychodach, oraz “"Rising Stars", grupującej najmłodsze firmy o największym potencjale rozwoju. Konkurs Deloitte to inicjatywa szczebla regionalnego ale i globalnego. Głównym celem edycji środkowoeuropejskiej jest zwrócenie uwagi na szybko rozwijające się spółki oraz podkreślenie ich działalności na rynku.

W 2010 roku Grupa Nokaut - jako jedyna polska spółka - została wyróżniona w kategorii “Rising Stars”. Po dwóch latach powraca, tym razem do kategorii głównej rankingu Deloitte.

- Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że ponownie udało nam się znaleźć wśród laureatów tego prestiżowego zestawienia - mówi Wojciech Czernecki, Prezes Zarządu Grupy Nokaut SA. - Ponowne pojawienie się w zestawieniu 50. najszybciej rosnących firm Europy Centralnej potwierdza, że nasze myślenie o e-commerce jak też wynikająca z niego strategia rozwoju Grupy są słuszne - dodaje.

Tegoroczny ranking Deloitte po raz kolejny zdominowały polskie firmy technologiczne. W zestawieniu znalazło się 36 rodzimych przedsiębiorstw. To o osiem więcej niż w 2011 r. 27 spośród nich zostało wyróżnionych w głównej kategorii, Technology Fast 50, w której także znalazła się Grupa Nokaut. Dziewięć pojawiło się w podkategorii “Rising Stars”, a trzy w “BIG 5”. W 2012 r. w rankingu znalazły się 23 debiutujące firmy.

źródło: informacja prasowa