Grupa Ringier Axel Springer Polska przejmuje No Fluff Jobs

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Grupa Ringier Axel Springer Polska przejmuje No Fluff Jobs

Udostępnij:

Grupa Ringier Axel Springer Polska kontynuuje inwestycje na międzynarodowym rynku rekrutacji IT i przejmuje większość udziałów w No Fluff Jobs. To kolejna inwestycja firmy wspierająca startupy w rozwoju i przekształcaniu się w scaleupy.

Ringier Axel Springer Media w 2018 r. nabył 44 proc. udziałów spółki No Fluff Jobs, będącej właścicielem serwisu z ogłoszeniami pracy o tej samej nazwie.

– Cieszę się, że po czterech latach dobrej współpracy udało nam się zrobić kolejny krok. Razem z założycielami firmy, Magdaleną Gawłowską-Bujok i Tomaszem Bujokiem, planujemy przenieść firmę na kolejny poziom międzynarodowego rozwoju. Chcemy zbudować silną platformę z ofertami pracy IT na dynamicznym i rosnącym globalnym rynku profesjonalistów IT – mówi Mark Dekan, CEO Grupy Ringier Axel Springer Polska.

O No Fluff Jobs

No Fluff Jobs jest portalem z ofertami pracy dla branży IT z obowiązkowymi widełkami płacowymi, jedocześnie dostarczając szczegółowe informacje o benefitach pracowniczych. W ciągu ostatnich czterech lat No Fluff Jobs stał się jednym z najszybciej rozwijających się portali w portfolio usług cyfrowych w Grupie Ringier Axel Springer Polska, od 2018 r. zwiększając swoje przychody trzynastokrotnie. Na mocy nowo podpisanej umowy Grupa Ringier Axel Springer Polska obejmuje pakiet większościowy (70%) w No Fluff Jobs.

– Każdego dnia 130 pracowników No Fluff Jobs ciężko pracuje, aby wdrożyć najwyższe standardy rekrutacji IT w pięciu krajach europejskich. Teraz nadszedł czas, aby No Fluff Jobs stał się międzynarodowym liderem w dziedzinie rekrutacji IT. Cieszymy się, że możemy kontynuować udaną współpracę z Grupą Ringier Axel Springer Polska, która pozwoli nam szerzyć wartości No Fluff Jobs na arenie międzynarodowej – mówi Tomasz Bujok, Współzałożyciel i CEO No Fluff Jobs.