Wiesz jak zadbać o dobrostan dzieci, młodzieży i seniorów? Weź udział w Żabka Generations Challenge

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Grupa Żabka

Udostępnij:

Grupa Żabka przy wsparciu Youth Business Poland poszukuje inicjatyw, które tworzą rozwiązania mogące pozytywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, młodzieży i seniorów. Właśnie trwa nabór do programu Żabka Generations Challenge. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, spotkaj się z organizatorami 29 marca podczas webinaru.

Żabka Generations Challenge to program skierowany do inicjatyw, które wspólnie z Grupą Żabka chcą tworzyć rozwiązania wpływające na dobrostan – zdrowie psychiczne lub fizyczne dzieci, młodzieży i seniorów. Poszukiwane są rozwiązania, łączące pokolenia, w ramach których wykorzystany będzie wpływ sklepu Żabka i zaangażowanie franczyzobiorcy na lokalne społeczności.

Aby wziąć udział w Żabka Generations Challenge, należy zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze wypełnić formularz znajdujący się tutaj, a po drugie spełnić kryteria naboru stawiane osobom zainteresowanym uczestnictwem w programie – o czym niżej.

Dla kogo jest Żabka Generations Challenge?

Grupa Żabka i Youth Business Poland stawiają przed uczestnikami 4 wymagania. Inicjatywy ubiegające się o udział w Żabka Generations Challenge powinny:

  1. Tworzyć rozwiązania z kategorii „dobrostan”, które przyczyniają się do podejmowania świadomych wyborów każdego dnia.
  2. Promować swoim rozwiązaniem aktywny i zdrowy styl życia, a także relacje międzyludzkie oparte na wspieraniu lokalnej społeczności.
  3. Oferować rozwiązanie wpływające na zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, młodzieży i seniorów, które łączą pokolenia.
  4. Dbać o codzienne wartości społeczne i środowiskowe.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

Udział w Żabka Generations Challenge to szansa, aby wspólnie z dużą marką zmieniać obraz lokalnej społeczności. Wybrane rozwiązania będą miały bowiem możliwość nawiązania współpracy z Grupą Żabka. Ponadto twórca najlepszego projektu może zostać wyróżniony poprzez wręczenie grantu na dalszy rozwój.

Na tym jednak nie koniec korzyści jakie niesie program.

Dodatkowo uczestnicy Żabka Generations Challenge wezmą udział w warsztatach z pitch decku i w efekcie nauczą się, jak prezentować swoje pomysły przed biznesem. Do tego twórcy wybranych projektów wystąpią w finale Innovations Day (19.04.2023) w siedzibie Grupy Żabka w Poznaniu, gdzie będą mogli zweryfikować swoje projekty w środowisku biznesowym, między innymi wśród pracowników Grupy Żabka.

Potrzebujesz więcej informacji? Weź udział w webinarze

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Żabka Generations Challenge, odwiedź stronę programu, a także weź udział w webinarze poświęconym tej inicjatywie. Webinar odbędzie się 29.03 o godz. 10.00. Link do rejestracji znajdziesz tutaj.

Grupa Żabka webinar

W trakcie webinaru dowiesz się:

  1. W jaki sposób Grupa Żabka i Youth Business Poland współpracują z innowacyjnymi startupami i NGO.
  2. O Strategii Zaangażowania Społecznego Grupy Żabka i tym, jak wspiera lokalną społeczność w dokonywaniu świadomych wyborów każdego dnia.
  3. Działaniach CSR oraz tym, jak długoterminowe zaangażowanie w te działania, wpływają na nasze życie.
  4. O programie Żabka Generation Challenge – szczegółach, możliwościach i etapach działania.

Zapraszamy!

 

Artykuł reklamowy powstał we współpracy z Grupą Żabka