Gruper i TraveliGo.pl nawiązują stałą współpracę

gruper i traveligopl nawiazuja stala wspolprace
Udostępnij:
Serwis zakupów grupowych Gruper.pl rozpoczął współpracę z jednym z najpopularniejszych w Polsce internetowych biur podróży TraveliGo.pl. Dzięki temu klienci Grupera zyskują szerszy dostęp do oferty turystycznej największych touroperatorów i biur turystycznych działających w kraju.

Serwis zakupów grupowych Gruper.pl rozpoczął współpracę z jednym z najpopularniejszych w Polsce internetowych biur podróży TraveliGo.pl. Dzięki temu klienci Grupera zyskują szerszy dostęp do oferty turystycznej największych touroperatorów i biur turystycznych działających w kraju.

Od 19 listopada 2012 użytkownicy Grupera, jednego z wiodących portali zakupów grupowych w Polsce, mogą w łatwy i szybki sposób korzystać z najatrakcyjniejszych ofert TrveliGo.pl. Propozycje biura są prezentowane w specjalnie przygotowanej zakładce.

- Propozycje TraveliGo.pl uzupełniają ofertę turystyczną Grupera. Dotąd w naszym portfolio królowały małe i średnie biura podróży, teraz zwiększy się wachlarz propozycji wyjazdów realizowanych przez największych touroperatorów - tłumaczy Piotr Majcherkiewicz, prezes zarządu Gruper.pl. - Oferty na wyjazdy krajowe i zagraniczne cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem użytkowników portalu. Zmieniają się jednak preferencje naszych klientów. Tak jak przy wyjazdach krajowych chętnie wybierają oni lokalnych dostawców i touroperatorów, tak w przypadku wyjazdów zagranicznych kluczowa stała się kwestia bezpieczeństwa. Dlatego wybraliśmy doświadczonego i renomowanego partnera, który da naszym klientom szereg nowych możliwości.

Działające od 2004 roku Traveligo.pl jest jednym z członków Polskiej Izby Turystyki oraz National Geographic Society. W 2010 roku znalazło się w pierwszej piątce najpopularniejszych i największych sklepów internetowych w Polsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost. Współpracuje z czołowymi touroperatorami w polskiej branży turystycznej. W portfolio serwisu można znaleźć oferty takich firm jak Itaka, Rainbow Tours, Alfa Star, TUI, Neckermann i wielu innych. Portal proponuje wycieczki do najbardziej popularnych destynacji takich jak: Egipt, Turcja, Tunezja, Grecja, Kreta, Majorka, Hiszpania czy Teneryfa. W ofercie Traveligo.pl można znaleźć propozycje wyjazdów rodzinnych, wycieczki dla grupy wiekowej 55+ oraz dla singli, podróże wypoczynkowe, weekendowe czy objazdowe. Dostępne są również wyjazdy zimowe na narty lub snowboard.

- Nadchodzący sezon zimowy to doskonały moment na rozpoczęcie współpracy z TraveliGo.pl. W tym okresie Polacy chętnie sięgają zarówno po oferty związane ze śniegiem i sportami sezonowymi, jak i propozycje z ciepłych, słonecznych krajów. W zeszłym roku od grudnia 2011 do lutego 2012 Gruper sprzedał oferty turystyczne warte ponad 6 mln zł. Wyjechało z nami wówczas około 40 tysięcy osób. Mamy nadzieję, że w tym sezonie będzie ich jeszcze więcej – mówi Piotr Majcherkiewicz.

Warto wspomnieć, że TraveliGo.pl to także rozbudowana baza wiedzy turystycznej, porad oraz informacji przydatnych w podróży. Na portalu znajdziemy wiele opisów miejsc i atrakcji turystycznych, a także opinie i wskazówki. Biuro zapewnia swoim klientom najwyższą jakość obsługi i Gwarancję Najniższej Ceny. Jeśli komukolwiek uda się znaleźć wycieczkę taniej niż w TraveliGo.pl, firma zwróci różnicę w cenie powiększoną o 50 zł bonusu na kolejną rezerwację.