GXO wdraża naręczne skanery bezprzewodowe. Chce podnieść produktywność pracowników

Dodane: 16.09.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Operator logistyki GXO wdrożył blisko 400 bezprzewodowych skanerów z wyświetlaczem w centrach logistycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii, Włoszech i Hiszpanii. Lekkie skanery umieszczone na rękawicach przyspieszają odczyt kodów kreskowych nawet o 4 sek. na skan w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami ręcznymi, a jednocześnie pozostawiają wolne ręce.
GXO używa bezprzewodowych skanerów ProGlove MARK do kompletacji, pakowania, wysyłki i logistyki zaopatrzeniowej korzystając z wyświetlaczy w ramach programów pilotażowych prowadzonych dla głównych klientów z branży e-commerce oraz DIY.

Naręczne czytniki zwiększają precyzję operacji w szybko zmieniającym się środowisku logistycznym i dostarczają bezpośrednio do użytkownika ważne informacje, takie jak: lokalizacja magazynu, identyfikator produktu i ilość pozostałego towaru.

GXO w płynny sposób integruje tę technologię z systemami zarządzania i narzędziami cyfrowymi stosowanymi aktualnie w swoich centrach logistycznych. Lekkie naręczne skanery ważą ok 45 g i znacząco poprawiają ergonomię pracy użytkowników poprzez zmniejszenie obciążenia rąk.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem