Gymsteer zachęca do bycia Aktywnym dla Autyzmu

Dodane: 10.05.2021

Informacja prasowa

Udostępnij:

Gymsteer zachęca, aby 15 maja dołączyć do akcji Aktywni dla Autyzmu. Wydarzenie wesprze działania, które pomogą przezwyciężać trudności wynikające z autyzmu i pozwolą lepiej sobie z nimi radzić.
– W Polsce blisko 400 tysięcy osób znajduje się w spektrum autyzmu. Jedno na 100 dzieci ma autyzm. To znaczy, że na pewno każdy z nas zna kogoś, kto na co dzień musi stawiać czoła ogromnym wyzwaniom – sam będąc autystykiem lub opiekując się osobą autystyczną. 15 maja możesz ich wesprzeć – weź udział w akcji Aktywni dla Autyzmu i razem z nami poszerzaj wiedzę i świadomość na temat autyzmu – mówi Bartłomiej Nowak, CEO Gymsteer, tata 10-letniego Maxa.

Gymsteer,  wspólnie z Fundacjami Synapsis oraz JiM po raz drugi organizuje akcję Aktywni dla Autyzmu. W jej ramach każdy może wykupić voucher-cegiełkę w wysokości 15 zł i wziąć udział w bezpiecznych treningach online, które będą dostępne na platformie Gymsteer. Do udziału w akcji zachęcamy również pracodawców, którzy mogą zarówno wspierać pracowników, którzy znajdują się w spektrum autyzmu lub opiekują się taką osobą, jak i pozostałych zatrudnionych zachęcać do aktywności fizycznej.

– Wszyscy dziś narzekamy na siedzący tryb pracy, tym bardziej nieznośny, że ograniczony lockdownem i brakiem możliwości treningu w ulubionym klubie sportowym. Aktywność fizyczna to warunek dobrego samopoczucia i efektywności. Dlatego, biorąc udział w akcji Aktywni dla Autyzmu, wspierasz wszystkich swoich pracowników: tych, którym brakuje codziennej aktywności fizycznej, ale też tych, którzy – pracę zawodową z domu łączą z opieką nad osobą autystyczną. Dla nich codzienna praca jest jeszcze większym wyzwaniem, ponieważ w czasie pandemii mogą liczyć na ograniczone wsparcie czy zewnętrzną pomoc w opiece nad swoimi bliskimi  – dodaje Bartłomiej Nowak.

Rozruszaj swoich pracowników i zachęć ich, by wzięli udział w akcji „Aktywni dla Autyzmu”!

To naprawdę proste, wystarczy, że:

  • KROK 1 => Pracownik pobierze aplikację Gymsteer na swojego smartfona lub komputer
  • KROK 2 => Wyszuka klub „Aktywni dla autyzmu”
  • KROK 3 => Wybierze interesujący trening i wykupi specjalny voucher-cegiełkę!

Treningi w ramach akcji „Aktywni dla Autyzmu” będą prowadzone na żywo
i dostępne online w sobotę 15 maja. Ale dostęp do nich możesz wykupić już dziś!

Cały dochód z udziału w tej akcji Gymsteer przekaże Fundacji Synapsis oraz Fundacji JiM, które na co dzień wspierają osoby ze spektrum autyzmu oraz ich najbliższych.
Dowiedz się więcej na: www.aktywnidlaautyzmu.pl

 

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem