Hack’N’GO, czyli kodowanie prosto z serca

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

W weekend 19 i 20 listopada w Campus Warsaw na Pradze oraz 3 i 4 grudnia w Business Link w Łodzi, odbędzie się Hack’N’GO czyli wyjątkowy, charytatywny konkurs programistyczny.

Dlaczego Campus Warsaw oraz Business Link? Niesamowicie miejsce, założone przez Google oraz niespotykana przestrzeń kreatywna w Łodzi. Spotkają się tam przedstawiciele organizacji dobroczynnych takich jak Fundacja Spełnionych Marzeń, OTOZ Animals czy Fundacja Happy Kids oraz programiści, których celem ma być próba zmiany świata na lepsze poprzez wykorzystanie nowych technologii.

Przedstawiciele organizacji zarysują uczestnikom konkursu potrzeby i problemy, które ograniczają ich działalność, natomiast rolą hackerów będzie znalezienie i wprowadzenie w życie praktycznego i innowacyjnego sposobu ich rozwiązania. Zadania będą wymagały kreatywności oraz wszechstronnej wiedzy z obszaru IT i będą mogły wiązać się z tworzeniem aplikacji mobilnych, gier czy stron internetowych.

Uczestnicy konkursu dobiorą się w pięcioosobowe grupy projektowe, które będą miały w sumie 18 godzin na wykonanie zadania. Efekty prac zostaną ocenione przez Jury złożone z profesjonalistów ze świata IT oraz z firmy mBank. Grupa, której projekt zrobi na jurorach największe wrażenie wygra, a każdy z jej członków nagrodzony zostanie wspaniałą nagrodą! Oprócz tego na pozostałych uczestników czekają upominki, a każdy otrzyma certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu.

Wszyscy maniacy kodowania mogą rejestrować się na Hack’N’GO w pojedynkę lub razem ze swoją programistyczną drużyną do 15 listopada 2016 do godziny 20:00 dla edycji warszawskiej oraz do 25.11 dla edycji łódzkiej na stronie www.hackngo.pl.

https://vimeo.com/151774558