Hackathon w Trójmieście!

Dodane: 08.01.2013

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Hackathon pierwszy raz zawita do STARTERA! W dniach 19-20.01.2013 w gdańskim Inkubatorze STARTER odbędzie się pierwszy tego typu maraton na Pomorzu. Pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość" kryje się ponad 30 godzin programowania aplikacji na Windows 8, które rozpoczną się o godzinie 14.00.

Hackathon pierwszy raz zawita do STARTERA! W dniach 19-20.01.2013 w gdańskim Inkubatorze STARTER odbędzie się pierwszy tego typu maraton na Pomorzu. Pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość” kryje się ponad 30 godzin programowania aplikacji na Windows 8, które rozpoczną się o godzinie 14.00. Nad całością wydarzenia będą czuwać mentorzy z PlaceChallenge Inc.

Trójmiejski Hackathon to bezpłatny maraton dla prawdziwych twardzieli generowania kodu, którzy pod okiem specjalistów chcą się nauczyć nowych rzeczy, poznać ciekawych ludzi lub po prostu dobrze się bawić. Podczas całego eventu uczestnikom zostaną udostępnione do testów tablety i telefony z systemem Windows 8. Pierwszy trójmiejski Hackathon  odbędzie się w STARTERZE. To idealne miejsce do tworzenia i wzrastania nowych, kreatywnych pomysłów biznesowych.

Jesteś doświadczonym programistą, ale wciąż masz radochę z tworzenia kodu? Ta impreza jest dla Ciebie! Jesteś początkujący i  dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem? Nic nie szkodzi!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona! Podczas całego eventu obowiązuje zasada BYOL (bring your own laptop).

Szczegółowy plan wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz tu:

http://inkubatorstarter.pl/pl/strona-glowna/hackathon_zaprogramuj-swoja-przyszlosc.html

Mentorami całego wydarzenia będą ewangeliści Microsoftu:

  • Marcin Borecki – Właściciel i dyrektor PlaceChallenge Inc. w jednej osobie. Optymista, nieznoszący porażek. Od lat programista, od dawna architekt, z zamiłowania trener. Tworzy gry z pasji, aplikacje z potrzeby, a wiedzą dzieli się z zamiłowania. Twórca platformy PlaceChallenge, służącej do budowania rozgrywek gier terenowych. Zwycięzca Warsaw Startup Weekend – Kategoria Publicznosć, New Europe Venture Contest, przedstawiciel Polski na konkursach w Słowenii i Wielkiej Brytanii jako jeden z 20 najlepiej rokujących projektów internetowych w Europie.
  • Jakub Kądziela – Dyrektor techniczny w firmie PlaceChallenge Inc., konsultant, architekt,  z zamiłowania trener. Swój wolny czas spędza na rozwijaniu inkubatora aplikacji Windows 8 i Windows Phone – PlaceChallenge Labs.
  • Michał Kosecki – Art Director PlaceChallenge Inc., gościnny autor Socjomanii, pasjonat designu i prawa, analityk nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej i wizualnej, projektujący na potrzeby sieci web i druku, specjalizujący się w interfejsach użytkownika (UX/UI).

źródło: informacja prasowa