Hapener.pl – Organizuj imprezę, negocjuj ceny online!

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

3 przetargi tygodniowo? 100 telefonów na minutę? Kolejna poprawka do briefu, która reorganizuje pracę? Eventowcy, wedding plannerzy oraz organizatorzy imprez służbowych i prywatnych świetnie to znają. Ale teraz jest Hapener.pl – internetowa platforma eventowa, serwis dedykowany negocjacjom online.

3 przetargi tygodniowo? 100 telefonów na minutę? Kolejna poprawka do briefu, która reorganizuje pracę? Eventowcy, wedding plannerzy oraz organizatorzy imprez służbowych i prywatnych świetnie to znają. Ale teraz jest Hapener.pl – internetowa platforma eventowa, serwis dedykowany negocjacjom online.


Na Hapener.pl negocjują się ceny produktów i usług związanych z branżą eventową. Tu ogłasza się zlecenia, zamówienia, zapotrzebowania. Tutaj podwykonawcy odpowiadają na nie bezpośrednio – dając swoją ofertę cenową. Hapener jest serwisem dostosowanym do rytmu pracy branży eventowej i rynku MICE. Odpowiada na potrzeby związane z obsługą powtarzalnych zapytań, zmienności wymagań od strony klientów finalnych, krótkich terminów, dążenia do obniżania cen. Dostawcy otrzymują realną możliwość zaistnienia tam, gdzie nie mogą dotrzeć innymi kanałami tradycyjnej ani elektronicznej promocji. Innymi słowy: dostawcy dostają biznes, a zamawiający – niższe ceny. Dodatkowo Hapener.pl elegancko organizuje zlecenia w eventy i w ten sposób pomaga w codziennej pracy.

Teraz, aby szybko zorganizować imprezę, masz jedno miejsce do działań organizacyjnych.  Tu zaplanuejsz eventy, imprezy integracjyjne, motywacyjne, incentives, pikniki rodzinne, koncerty, targi, konferencje, szkolenia, Corporate Hospitality i imprezy VIP. Można też organizować  imprezy prywatne: śluby, jubileusze, urodziny, chrzciny, komunie, wieczorki panieńskie i kawalerskie.

Jak to działa? Użytkownicy serwisu występują w roli zamawiających konkretne usługi i produkty lub w roli dostawców, którzy oferują realizację zamówień, proponują swoje ceny. Zamawiający ustalają warunki zamówienia (opisując, czego potrzebują do organizacji eventu). Dostawcy negocjują ceny online. Finalna realizacja i płatności odbywają się po zakończeniu negocjacji, już poza serwisem.

Negocjacje online znacząco posuwają do przodu proces robienia biznesu przez Internet. Wyniki negocjacji można łatwo wyeksportować i przesłać dalej. Wiele negocjacji można przypisać do jednego eventu. Jeśli Klient zmieni zdanie po pierwszej prezentacji, można łatwo wrócić do swoich zakończonych negocjacji aby zmodyfikować kryteria i szybko powtórzyć przetarg. Zarówno organizatorom jak i dostawcom zależy na jak najwyższej jakości i jak najlepszej współpracy. Tu nikt nie jest anonimowy i każdy poddany zostaje ocenie po realizacji zlecenia. Usługodawca jak i dostawca wystawiają sobie opinie, co pomaga klolejnym firmom i osobom prywatnym w dokonaniu trafnego wyboru.

Negocjacje cen online pozwalają zamawiającym zrobić najlepsze rozeznanie na rynku i dokonać najlepszego wyboru. Oszczędzają czas, usprawniają procesy decyzyjne, odpowiadają na konkretne zapotrzebowania co do miejsca, terminów, ilości, dekoracji, atrakcji itp. Dostawcy, którzy mają do zaoferowania unikatowe usługi, produkty i chcą, aby świat poznał ich możliwości, mają szansę powiedzieć o tym na Hapenerze. Tu tworzą się nowe sieci kontaktów, współdziałają te sprawdzone. To jedno miejsce dla kompleksowych działań organizacyjnych. Wszyscy na tym zyskują.

Hapener.pl  jest nowym startupem na polskim rynku, wspólfinansowanmy przez Unię Europejską. Właścicielem i operatorem serwisu jest firma 6Media. Hapener.pl wystartował w kwietniu 2011 roku.

źródło: informacja prasowa