HE4Business – pozyskaj europejskie finansowanie dla swojej firmy

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

HE4Business – pozyskaj europejskie finansowanie dla swojej firmy

Udostępnij:

Horyzont Europa to największy na świecie program, którego celem jest finansowanie badań naukowych i innowacji. W ciągu 7 lat (2021–2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro. Horyzont Europa to warte uwagi źródło finansowania innowacji także dla firm, a w szczególności MŚP i startupów. Zapraszamy do udziału w Konferencji Horyzont Europa dla firm oraz całej kampanii informacyjnej HE4Busines organizowanej przez Krajowy Punkt Kontaktowy programu Horyzont Europa w Polsce.

Konferencja HE4Business odbędzie się już 26 lutego 2024 r. w Hotelu Marriott w Warszawie. Podczas tego wydarzenia gościć będziemy reprezentantów Komisji Europejskiej, Europejskiej Rady d.s. Innowacji EIC, Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), a także ekspertów oceniających projekty, firmy doradcze, oraz przedstawicieli firm, którym udało się w ostatnich 2 latach pozyskać środki z programu HE na swoje przedsięwzięcia biznesowe. Do dyspozycji uczestników będą także eksperci z Krajowego Punktu Kontaktowego. Można zatem śmiało powiedzieć, że w tym dniu pod jednym dachem zbiorą się reprezentanci wszystkich stron, które biorą udział w szeroko rozumianym procesie pozyskiwania przez firmy funduszy z programu ramowego Horyzont Europa.

Nazwa konferencji i kampanii informacyjnej zobowiązuje. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszone są firmy, szczególnie MŚP, a wśród nich startupy rozwijające innowacyjne technologie. Przełomowe technologie i deep-tech to zresztą motyw przewodni wszelkich działań w ramach Horyzontu Europa. Tworzenie i komercjalizacja innowacji są wyznacznikiem tego programu. Podobnie będzie 26 lutego br. Najwięcej uwagi poświęcimy firmom, które posiadają potencjał tworzenia oraz wprowadzenia na światowe rynki przełomowych innowacji – startupom, przy czym przymiotnik „przełomowy” należy tu potraktować jak najdosłowniej! 

A o czym będziemy rozmawiać podczas konferencji? Przedstawimy m.in. korzyści, jakie daje EIC Accelerator – najbardziej znany europejski program dla startupów, omówimy możliwości pozyskania finansowania  w ramach klastrów tematycznych oraz korzyści płynące z partnerstw i współpracy w ramach największego europejskiego ekosystemu innowacji EIT. Pokażemy także, jak dobrze przygotowywać pitch-deck, aby przekonać europejskich inwestorów. Szczególnym gościem będzie przedstawicielka European Investment Bank (EIB), która opowie o procesie inwestycyjnym prowadzonym wspólnie z EIC Fund. Liczymy także na międzynarodowy networking i udział zagranicznych gości, dlatego językiem konferencji będzie angielski.

O tym wszystkim i wielu innych wątkach podyskutujemy 26 lutego na HE4Business. Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu z Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Horyzontu Europa. Można do nas zadzwonić, napisać, a także umówić się na spotkanie.

www.kpk.gov.pl

 

Materiał reklamowy powstał we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym NCBR