Hedepy Talks – międzynarodowa konferencja na temat well-beingu pracowników

Dodane: 21.04.2022

Informacja prasowa

Udostępnij:

Ostatnie dwa lata były wymagającym czasem zarówno dla przedsiębiorstw, jak i pracowników. Globalne wydarzenia, prywatne doświadczenia, obecny w życiu niepokój i niepewność wpływają na postawy i nastawienie każdego z nas. Mając na uwadze wyzwania, przed którymi stajemy teraz, europejska platforma terapii online – Hedepy – organizuje międzynarodową konferencję online dla menadżerów i pracowników działów HR, która skupiać się będzie na well-beingu – dobrostanie psychicznym i samopoczuciu.

Zdrowie psychiczne jest istotnym elementem naszego codziennego funkcjonowania – także w sferze zawodowej. Pandemia pokazała, że należy o nie odpowiednio dbać. Jak wesprzeć ten proces z perspektywy HR?

Już 27 kwietnia odbędzie się Hedepy Talks – konferencja online poruszająca następujące wątki:

  • Innowacyjne podejście do well-beingu w organizacji.
  • Perspektywa terapeutów i ich wnioski co do (współ)pracy z pracownikami mającymi pandemiczne doświadczenia.
  • Wprowadzenie terapii do swojego przedsiębiorstwa.

Harmonogram prelekcji:

  • Petra Hrušková, Global Program Manager, Associate Well-Being @Red HatUzasadnienie dla strategii dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia w miejscu pracy”
  • Bogdan Badea, CEO w eJobs Romania – „Korzyści w elastycznym środowisku pracy”
  • Tomáš Šebek, chirurg i propogator cyfrowego zdrowia, współzałożyciel uLekare.cz – „10 lat pionierskiego rozwoju TeleZdrowia”
  • Lukáš Krčil, CEO of Hedepy – „Psychoterapia? Czy wszyscy oszaleliśmy?”
  • Agnieszka Zakłada, Head of HR odpowiadająca za region Europy Centralnej, Mentor w Fundacji Liderek Biznesu – „Implementacja innowacyjnych rozwiązań well-beingowych w firmach”

Data: 27 kwietnia 2022

Więcej informacji i rejestracja:

https://hedepy.com/talks/

 

Konferencja Hedepy Talks to świetna okazja do wymiany doświadczeń i znalezienia rozwiązań, które mogą być wdrożone w strategie działów HR zarówno w małych i średnich firmach, jak i dużych organizacjach.

 

O Hedepy

Hedepy to platforma, która ułatwia drogę do psychoterapii poprzez rozmowy wideo. Na platformie dostępnych jest ponad 150 certyfikowanych psychoterapeutów z Czech, Słowacji, Polski, Rumunii oraz Włoch. Jej misją jest zapewnienie jak największemu gronu ludzi prostego i nieograniczonego dostępu do rozwoju mentalnego oraz opieki zdrowotnej dzięki technologii cyfrowej.

 

MamStartup jest patronem medialnym konferencji Hedepy Talks