Holenderski portal turystyczny TravelBird rozwinął skrzydła w Polsce

Dodane: 25.06.2014

Informacja prasowa

Udostępnij:

Popularny w Europie internetowy serwis turystyczny TravelBird doczekał się swojej polskiej wersji. Teraz także Polacy będą mogli zarezerwować swoje wymarzone wakacje, bez stresu i zmartwień.

TravelBird to serwis internetowy oferujący podróże w najlepszych cenach. ‘Inspirujący, prosty, osobisty’ – celem TravelBird jest oferowanie interesujących pakietów, które zachęcą klientów do odwiedzenia miejsc, o których nie pomyśleliby wcześniej. Cały koncept jest utrzymany w prostej i osobistej formie, pozwalając użytkownikom na szybką rezerwację wymarzonych wakacji.

Pakiety TravelBird obejmują szeroki wachlarz ofert. Serwis ma w swojej ofercie nie tylko wakacyjne wycieczki do ciepłych krajów lub noclegi w hotelach we wszystkich zakątkach Polski. TravelBird oferuje również city trips – odkrywanie miast Europy, bilety do parków rozrywki jak Disneyland lub Tropikalna Wyspa pod Berlinem, a także pobyty w spa i wellness.

TravelBird powstał w 2010 roku w Holandii. Serwis odniósł sukces i zdobył popularność w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Danii, Austrii i Hiszpanii. Aktualnie TravelBird działa w ponad 15 krajach i wciąż otwiera się na nowe rynki, będąc jednym z najszybciej rozwijających się portali turystycznych na świecie. W ciągu trzech lat, ilość pracowników TravelBird wzrosła od 2 do ponad 350. Główna siedziba firmy mieści się w Amsterdamie, a dynamiczny, międzynarodowy zespół codziennie robi wszystko, aby stworzyc najlepsze oferty wakacyjne dla swoich klientów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem