Holtzbrinck Ventures inwestuje w CupoNation

holtzbrinck ventures inwestuje w cuponation
Udostępnij:
Niemiecki fundusz inwestycyjny Holtzbrinck Ventures przeznaczy 1 mln EUR na rozwój na arenie międzynarodowej CupoNation - start-upa oferującego kupony rabatowe online.

Niemiecki fundusz inwestycyjny Holtzbrinck Ventures przeznaczy 1 mln EUR na rozwój na arenie międzynarodowej CupoNation - start-upa oferującego kupony rabatowe online.

Holtzbrinck Ventures to znany w Europie inwestor, która działa na rynku od 10 lat. Firma działa głównie w branży internetowej pomagając początkującym przedsiębiorcom osiągnąć status lidera. Holtzbrinck Ventures inwestowała m.in. w znane i cenione marki takie jak Zalando, Groupon oraz CityDeal.

CupoNation stosuje najbardziej nowoczesne rozwiązania marketingowe. Firma zauważyła potencjał kuponów on-line, które wypierają bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych tradycyjne kupony z gazet. Jesteśmy przekonani, że inwestycja okaże się bardzo trafiona, ponieważ widzimy duży potencjał rozwoju rynku kuponów rabatowych w wersji on-line Widzimy duży potencjał kuponów rabatowych w wersji on-line na wielu rynkach- mówi David Kuczek, Manager ds. Inwestycji w Holtzbrinck Ventures.

CupoNation to serwis udostępniający kupony rabatowe do różnych sklepów online. Strona internetowe działa w Polsce od 2012. Poza Polską, firma funkcjonuje także w Indiach, Brazylii i Hiszpanii, a niedawno weszła również na rynek włoski. Przedstawiciele CupoNation przewidują dalszy rozwój w Europie w związku z dużym potencjałem na rynku kuponów rabatowych online.

Polacy stają się świadomymi konsumentami i coraz częściej poszukują sposobów na tańsze zakupy online – mówi Katarzyna Kazior, Dyrektor Zarządzająca CupoNation w Warszawie. Dlatego przewidujemy dalszy rozwój kuponów rabatowych w Polsce. Dzięki Holtzbrinck Ventures, znanemu europejskiemu inwestorowi, mamy szansę wejść na międzynarodowy rynek.

źródło: informacja prasowa