HOM – mobilna kapsuła do home office’u

Dodane: 11.09.2020

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

HOM – mobilna kapsuła do home office’u

Udostępnij:

Ten projekt może poprawić komfort pracy wielu osobom, które pracują w trybie home office. Oto HOM, czyli mobilna kapsuła, dzięki której w końcu popracujesz w spokoju i ciszy.

Mniej stresu, więcej czasu dla rodziny i większa produktywność – według badań przeprowadzonych przez niemiecką kasę chorych DAK, zmiana sposobu pracy w wyniku pandemii na zdalny była dla wielu pracowników pozytywnym doświadczeniem. To oczywiście nie oznacza, że podczas pracy w domu nie spotykamy się z problemami – hałas, bałagan i brak możliwości skupienia mogą poważnie zagrozić naszej produktywności.

Z myślą o takich osobach, którym trudno jest przyzwyczaić się do pracy z domu, powstała mobilna kapsuła HOM. Jej twórcami są architekci z brazylijskiego studia Atelier Marko Brajovic, a także projektanci z agencji Live i firmy Oca Brasil.

 

Kapsuła pełni funkcję w pełni wyposażonego i przede wszystkim wyciszonego mini biura, które możemy mieć we własnym domu. HOM bowiem – jak zapewniają twórcy – mieści się praktycznie w każdym wnętrzu.

Atelier Marko Brajovic niedawno zaczęło przyjmowanie zamówień na nietypową kapsułę. Pierwsze produkty jeszcze w 2020 roku trafią do klientów.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem