home.pl wspiera Global Startup Challenge

homepl wspiera global startup challenge
Udostępnij:
Już po raz drugi odbędzie się międzynarodowy konkurs dla osób mających pomysł na innowacyjny projekt internetowy. Do grona partnerów Global Startup Challenge 2011 przystąpił lider polskiego rynku hostingowego - home.pl.

Już po raz drugi odbędzie się międzynarodowy konkurs dla osób mających pomysł na innowacyjny projekt internetowy. Do grona partnerów Global Startup Challenge 2011 przystąpił lider polskiego rynku hostingowego - home.pl.

Wydarzenie Global Startup Challenge 2011 będzie miało miejsce w Szczecinie, nic więc dziwnego, że w jego wsparcie zaangażowała się jedna z największych firm z rynku nowych technologii w regionie. Firma zapewni infrastrukturę sieciową oraz włączy się w działania promocyjne imprezy.

– „home.pl jako największa firma świadcząca usługi internetowe dla firm z sektora MSP w Europie Środkowo-Wschodniej stale włącza się w inicjatywy aktywizujące internetowych przedsiębiorców i edukuje e-biznesmenów. Wsparcie organizacji Global Startup Challenge 2011 jest jednym z elementów naszej polityki wspierającej e-przedsiębiorczość“ – mówi Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.

­– „home.pl to kolejny partner, który angażuje się w naszą inicjatywę. Cieszymy się, że nasz region ma tak silne wsparcie, które może przekazać młodym przedsiębiorcom. Mamy nadzieję, że II edycja Global Startup Challenge otworzy drzwi wielu młodym ludziom i liczymy na to,że tłumnie przybędą do Szczecina.“ – podsumowuje Arkadiusz Seńko, Prezes Spółki Red Sky.

Etap zgłaszania projektów przez maksymalnie trzyosobowe zespoły potrwa do 30 maja. Po zweryfikowaniu zgłoszeń, zostaną wyłonieni uczestnicy kolejnej fazy, którzy od 4 do 31 lipca 2011 roku będą pracować w biurach udostępnionych przez Szczeciński Park Naukowo Technologiczny w Szczecinie. Uczestnicy otrzymają zaplecze techniczne, jak również wsparcie merytoryczne. Najlepsze projekty mają szansę na uzyskanie wsparcia kapitałowego do 200 000 euro.

Więcej informacji o konkursie: www.globstar2011.com.

źródło: informacja prasowa