HomeToGo – wyszukiwarka domów i apartamentów już dostępna w Polsce

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

HomeToGo.pl wkracza do Polski jako globalny lider w swojej branży. Serwis zawiera 2,7 miliona dostępnych do porównania ofert domów, kwater, willi i apartamentów w 200 krajach. Globalny zakres wyszukiwania i wysoka funkcjonalność, to nowa jakość prezentowana na rynku wynajmu wakacyjnych nieruchomości

Wyszukiwarka HomeToGo to ponad 150 portali internetowych (w tym: booking.com, interhome.pl, casamundo.pl, novasol.pl, belvilla.pl), zebranych pod jednym adresem www.hometogo.pl. Dzięki temu użytkownicy mogą przeglądać, porównywać wybrane przez siebie obiekty zarówno w kraju, jak i zagranicą, a następnie rezerwować je poprzez strony zaufanych partnerów. Tak szeroka oferta z pewnością usatysfakcjonuje łowców wakacyjnych okazji wynajmu luksusowych apartamentów w dużych miastach, jak i zwolenników wypoczynku w mniejszych miejscowościach – mówi Marta Górska, Dyrektor Krajowy firmy HomeToGo w Polsce.

Intuicyjny i prosty interfejs strony

Planowanie indywidualnego wyjazdu, urlopu z rodziną, czy wypadu ze znajomymi nie musi być czasochłonne. HomeToGo pozwala na szybkie znalezienie idealnego zakwaterowania dzięki wygodnym filtrom, które sortują oferty według indywidualnych wymagań użytkowników. W podstawowych kryteriach należy określić najpierw miasto lub region, do którego chcemy się wybrać, następnie datę pobytu oraz cenę za noc. Bardziej zaawansowane funkcje pozwalają natomiast wyszukać niezbędne elementy wyposażenia i inne, indywidualne preferencje (np. basen, WiFi, klimatyzację).

W efekcie użytkownik uzyskuje dokładnie te wyniki, które odpowiadają jego wymaganiom – zarówno co do miejsca, standardu lokalu, jak i szacowanego budżetu, który planuje przeznaczyć na wakacyjny nocleg.