Hotelviso uruchomiło kreator aplikacji mobilnych dla hotelarstwa

Dodane: 03.07.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Od dzisiaj Hotelarze mogą w kilku krokach stworzyć aplikację swojego obiektu.
Kreator aplikacji Hotelviso pozwala na zintegrowanie z systemami rezerwacji oraz pełną obsługę wszystkich hotelowych konferencji.

fot. mat. prasowe

Budowanie własnego bezpośredniego kanału komunikacji z klientem staje się coraz bardziej popularne wśród znaczących firm. Korporacje robią wszystko, aby wyjść z gąszczu reklamodawców popularnych aplikacji i wydostać się na powierzchnię ekranu telefonu swojego klienta docelowego. Idealnym narzędziem do budowania relacji z klientem, czy gościem hotelowym jest aplikacja mobilna. Dlaczego? Ponieważ pulpit smartfona naszego klienta jest najskuteczniejszą powierzchnią reklamową. Według wielu badań, spędzamy ponad 80% czasu używania telefonu na przeglądaniu i korzystaniu z aplikacji mobilnych. Nic więc dziwnego, że uznane firmy inwestują ogromne środki, aby ich logo znalazło się na pulpicie użytkownika.

Hotelviso chce umożliwić Hotelarzowi stworzenie własnego kanału komunikacji dzięki aplikacji mobilnej. Jest to idealne narzędzie do budowania relacji z gośćmi w trakcie ich pobytu jak i po wyjeździe. Dzięki integracji z używanymi systemami rezerwacji oraz powiadomieniami PUSH, gość pozostanie w bezpośrednim kontakcie z Hotelem. Będzie miał dostęp do aktualnych cen i rezerwacji online. Otrzyma także bezpośrednie powiadomienia wysłane od Hotelarza. Klient, który jest na miejscu również skorzysta z aplikacji mobilnej. Z łatwością będzie eksplorował ofertę hotelu lub atrakcje i miejsca, które oferuje okolica. Hotelviso umożliwia dowolne edytowanie aplikacji nawet po publikacji. Wnętrze i treści są pod pełną kontrolą Hotelu. Dzięki większej swobodzie kreowania własnej aplikacji, zwiększają się możliwości biznesowe. Bez trudu stworzymy kategorię obsługującą sympozjum, czy szkolenie. Możemy dodać wiele potrzebnych podkategorii takich jak: Agendy, Materiały, Ankiety, Mapy oraz inne, które będą ważne podczas obsługi konferencji.Podkategorie te można wypełnić treściami i mediami. Kolejną zaletą edytora jest możliwość obsługi dowolnej ilości biznesowych i naukowych spotkań, przy niezmiennej cenie. Zastosowań aplikacji mobilnej w Hotelarstwie jest wiele – kreator aplikacji mobilnych Hotelviso umożliwi ich realizację.

Więcej funkcji i informacji o Hotelviso można znaleźć na www.hotelviso.com 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem