HRS przejmuje Conichi. Startup stanie się zintegrowaną częścią firmy

Dodane:

Jędrzej Dzierżyński Jędrzej Dzierżyński

HRS przejmuje Conichi. Startup stanie się zintegrowaną częścią firmy

Udostępnij:

HRS nabył wszystkie pozostałe akcje Conichi, startupu, zajmującego się cyfryzacją zameldowania i wymeldowania w hotelu. Conichi stanie się integralną częścią nowego działu biznesowego HRS.

Innowacyjne podejście Conichi wykorzystuje się w branży podróży korporacyjnych. Firmy korzystające z usług smart hotelu optymalizują pobyt w hotelu swoich pracowników. W ostatnich latach skupiły się na opracowaniu procesów zameldowania i wymeldowania na recepcji hotelowej.

W 2016 roku HRS zainwestowało 10 milionów euro w Conichi, integrując technologię z własną aplikacją. Teraz zakupiło pozostałe akcje Conichi.

– Przejęcie jest dowodem na dobre wyniki całego zespołu Conichi w ciągu ostatnich kilku lat. Jestem wdzięczny za każdą sekundę dzięki temu wyjątkowemu zespołowi. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie HRS stają się coraz silniejsze i że razem wykorzystując globalne zasoby, doskonałą integrację danych i regionalną wiedzę fachową, będziemy w pierwszej linii globalnej automatyzacji płatności korporacyjnych – skomentował założyciel Conichi Maximilian Waldmann.

HRS, który stworzył rozwiązania płatnicze akceptowane na całym świecie, nadal będą korzystać z automatyzacji procesów zameldowań i wymeldowań. Startup stanie się zintegrowana częścią HRS. Firma będzie korzystała z know-how, rozwijając rozwiązania płatnicze dla firm.