Idealny Product Manager dla Onetu

idealny product manager dla onetu
Udostępnij:
W styczniu udostępniliśmy nową ofertę skierowaną dla wszystkich rekruterów. Dzięki niej mają szansę dotrzeć do większej grupy czytelników. Pierwszym klientem jest Onet, który poszukuje osoby na stanowisko Product Managera (e-com).

W styczniu udostępniliśmy nową ofertę skierowaną dla wszystkich rekruterów. Dzięki niej mają szansę dotrzeć do większej grupy czytelników. Pierwszym klientem jest Onet, który poszukuje osoby na stanowisko Product Managera (e-com).

Od momentu wdrożenia nowego planu związanego z sekcją Praca w serwisach: MamStartup i NowyMarketing opublikowaliśmy kilkanaście ofert pracy. Wśród nich znajdują się oferty dla programistów (PHP, Front-end, Ruby on Rails), sprzedawców, architektów czy product/project managerów. Warto zaznaczyć, że proponowana jest praca również za granicami naszego kraju.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Zgodnie z ofertą bezpłatnie publikujemy ogłoszenie jednej firmy raz na 90 dni. Wprowadziliśmy również dwie płatne formy promocji ogłoszenia o pracę: za 200 zł + VAT i 700 zł + VAT. W pierwszej opcji ogłoszenie jest promowane i wyświetlone na stronie głównej w liście najnowszych artykułów. Wyróżniamy je też w sekcji Praca. Pakiet płatny rozszerzony natomiast zawiera: wyróżnienie w sekcji Praca, promocję na stronie głównej, informację w newsletterze, płatną promocję na Facebooku oraz promocję w artykule podsumowującym (jak ten).

Rozumiemy, że niektóre oferty pracy mogą zainteresować czytelników obu naszych serwisów: MamStartup i NowyMarketing. Dlatego umożliwiamy publikację ogłoszenia na nich w zamian za +45% ceny pakietu. Z takiej też możliwości skorzystała Grupa Onet, która na łamach naszych serwisów ogłasza poszukiwania Product Managera (e-com). Aby ułatwić wszystkim rekrutację postanowiliśmy dopytać Patrycję Szostakowską, HR Business Partner Grupy Onet, o szczegóły dotyczące oferty.

Ilu osobowym zespołem Product Manager miałby zarządzać?

Jest to stanowisko samodzielne, związane z zarządzaniem dedykowanym produktem lub grupą produktów, a nie z zarządzaniem zespołem.

Jaka umowa zostanie podpisana z osobą na tym stanowisku?

Mówimy o umowie o pracę. Pierwsza umowa jest podpisywana na 3-miesięczny okres próbny.

Czy przewidziany jest jakiś system prowizyjny (motywacyjny) dla nowo zatrudnionego PMa?

Przewidziany jest system premiowy uzależniony od realizacji zdefiniowanych KPI.

Jak wygląda idealny kandydat na to stanowisko?

Jest to osoba z doświadczeniem w zakresie rozwoju produktów lub prowadzenia projektów. Osoba, która zarządza całym cyklem tworzenia i rozwoju oferty zdefiniowanego produktu; od etapu koncepcyjno – analitycznego, przez etap wdrożenia, a kończąc na zarządzaniu produktem, dbając min. o komunikację marketingową i promocję, wsparcie sprzedaży oraz nawiązywanie partnerstw. Niezbędne będą w związku z tym A więc niezbędne będą umiejętności: analityczne, współpracy, komunikacji, wpływania na innych, koordynacji, perfekcyjnej organizacji pracy własnej i współpracowników, a do tego nastawienie na realizowanie celów oraz terminowość.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Grupie Onet, złóż swoją kandydaturę! Szczegóły oferty:

Product Manager (e-com) - Onet